Holistický certifikát doula

Všeobecné informace

Popis programu

Celostní Doula Certifikát

Holistický certifikát Doula je 13,5-týdenní, 270 hodinový program, který připravuje studenty na práci jak Doulas, tak postpartum Doulas. To je nejvíce komplexní Doula program nabízen v Severní Americe.

Vzdělávání a školení poskytované v rámci Holistic Double Certification Program jsou založeny na doplňkových a integrujících přístupech, které překonávají západní medicínu s holistickými terapiemi. Program poskytuje silné vzdělání a praktické základy v mnoha terapeutických přístupech, čímž vytváří kompetentní a sebevědomý Doulas při práci s pracujícími matkami a budování jejich praxe. Žádný jednotlivý terapeutický přístup, nebo disciplína učil je chtěl být komplexní a vést studenty stávají praktiky v této konkrétní oblasti. Namísto toho každá složka přispívá k kompetenci Doulu a je tedy ceněna pro prací matku a její rodinu. Získáním komplexního vzdělání v různých disciplínách, absolventi programu budou připraveni změnit aktuální standardy toho, co to znamená být Doula v Severní Americe. Všichni studenti se mohou podílet na Doula mentorství jakmile budou dokončeny všechny požadavky ve třídě programu certifikátu.

Absolventi tohoto programu mohou využívat znalosti a zkušenosti získané při založení soukromé služby zahrnující veškeré služby společnosti Doula nebo se připojit nebo vytvořit integrační zdravotní kliniku nebo porodní centrum.

Možnosti studia

Holistické Doula Certificate Program je nabízen na místě a na plný úvazek více než 13,5 týdnů (20 hodin za týden studia). Počáteční Program nabízí, je v září 2013. Třídy jsou naplánovány ve čtvrtek a pátek večer od 15:30 do 18:30 av sobotu a neděli od 9:00 do 17:00.

Přijímací řízení

Pouze 16 budou studenti přijati do každého ucelený program v Pacific Rim College Doula certifikátů. Zadávání studenti musí mít maturitu nebo uspokojivé pomaturitní vzdělání, mít silnou morální charakter a zvukovou touhu a zájem při porodu podporu. Kromě toho jsou všechny non-rodilí anglicky mluvící žadatelé musí prokázat zvládnutí psané a mluvené angličtiny. Jakýkoliv zahraniční uchazeč může být požadováno, aby předložil oficiální skóre zprávu z angličtiny dokonalé úrovně zkoušky, jako je TOEFL (Test z angličtiny jako cizího jazyka) nebo IELTS (International English Language Testování System).

Poslední aktualizace Pro 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Pacific Rim College is a government (PCTIA) accredited academic institution of complementary and integrative medicine located on Vancouver Island in beautiful Victoria, British Columbia. The college w ... Čtěte více

Pacific Rim College is a government (PCTIA) accredited academic institution of complementary and integrative medicine located on Vancouver Island in beautiful Victoria, British Columbia. The college was founded to provide world-class education, modern research opportunities and premier clinical services in a variety of medical modalities. Méně