Nově přidané zdravotní programy

Clarkson University Graduate School

MSc V Lékařských Studiích

Leden 20, 2018
Program má interdisciplinární přístup s důrazem na péči zaměřenou na pacienta. Jako absolvent, můžete se stát lídrem ve zdravotnické komunitě, neustále usilovat o dokonalost ve vašem profesionálním úsilí a současně soucitně zajišťovat zdravotní potřeby těch, kterým sloušíte.

Université Côte d’Azur (UCA)

Master Of Science (MSc) Kvantitativní Biologie

Leden 18, 2018
Chápání živých systémů vyžaduje řadu přístupů z mnoha disciplín, často v doplňkových cestách. Cílem tohoto magisterského programu je vytvořit vysokoškolský výukový program na rozhraní fyziky, matematiky, informatiky, biologie a medicíny. Cílem tohoto magisterského programu je připravit studenty, kteří mohou implementovat různé přístupy (modelové exper… [+]imenty, teorie, simulace atd.) A techniky k řešení transdisciplinárních problémů v akademickém výzkumu, R [-]

St. Ambrose University

Bakalář Cvičení Věda

Leden 17, 2018
Rigorózní, ano. Odměňování, rozhodně. Pokud jste fascinováni zázraky cvičení a lidského pohybu a chcete kariéru, která pomáhá druhým dosáhnout jejich fyzického a osobního úspěchu, můžeme vám poskytnout špičkové vzdělání. Když spojíte stupeň SAU s vaším diskem, můžete dosáhnout vašich profesionálních cílů.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Jaké jsou zdravotnických studií?