Přečtěte si oficiální popis

Ústav fyzikální terapie (Bachelor) je nabízen v Campi Nova Iguaçu a Itaperuna na nočních směnách na 4200 hodin a trvalé 10 semestrů.

osnovy

Průběh bakalář fyzioterapie - Campus Nova Iguaçu je nabízen s celkovou pracovní zátěž 4200 hodin, které mají být vyplaceny v nejméně pět (5) let, v souladu s rezolucí CNE / CES Nº 4/2009. Pedagogický projekt průběhu bakalář fyzioterapie - Campus Nova Iguaçu - zajišťuje dodávku LBS jako volitelného předmětu v rámci programu, jak je stanoveno v právních předpisech pro bakaláře. Osnovy kurzu byla vyvinuta a neustále revidovány, aby odpovídaly skutečným potřebám studentského sboru a navrhované změny ze strany pedagogů, poté vyhodnoceny. Tak, tato struktura zůstává aktualizovány a dodržování národních osnov.

Laboratoře

Fyzioterapie Course - UNIG- Nova Iguaçu - má infrastruktura a dostatečné podklady pro provozování disciplín, to se odkazuje na praktických cvičeních. Třídy, které se vyučují v laboratořích / prostory praktických činnostech a jejichž úkolem je představit akademické praktické a aktivní kontakt s budoucí činnost by se mělo rozvinout ve své odborné praxi současně upevnit teoretických konceptů studenty pro studenty, propagaci mezioborovost.

Fyzioterapie Course - UNIG- Nova Iguaçu - má dostatečnou infrastrukturu a adekvátní k počtu volných pracovních míst a fungování disciplín, to se odkazuje na praktických cvičeních. Činnosti, které mají být provedeny jsou naplánovány podle plánu praktických cvičení. Při realizaci vzdělávacích aktivit v rámci laboratoře, učitelů a studentů musí dodržovat pravidla pro používání laboratoře a kliniky, stejně jako bio-bezpečnostní standardy. Učitel zodpovědný za průběh je zodpovědný za řízení přístupu, používání zařízení a zachování zařízení používané při praktických činnostech.

Fyzioterapie Průběh Unig během vyučovacích postupů vyvinut v disciplínách používá následující výukové laboratoře:

  • Multidisciplinary laboratoř I;
  • Multidisciplinary laboratoř II;
  • Eletrofototermoterapia Laboratory;
  • Cvičení Physiology Laboratory, měření a vyhodnocování.

specializovaných periodik

Fyzioterapie Samozřejmě - bakalář Unig - Campus Nova Iguaçu má více než 20 podpisů / odborných časopisech přístup, index a proud, v tisku nebo v podstatě rozdělí mezi hlavními oblastmi kurzu, většina z nich s aktualizovaným sběru vzhledem za poslední tři roky, přiměřeně splňovat programy všech součástí osnov a požadavky kurzu.

Program se vyučuje na:
Portuguese (Brazil)

Zobraz 1 více kurzů z Universidade Iguaçu (UNIG) »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
10 - 10 semestry
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date