Fyzioterapie

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)

Popis programu

Read the Official Description

Fyzioterapie

Centro Universitário do Rio Grande do Norte (UNI-RN)

cíl

Výcvik odborníkům s předkládáním společenskou odpovědnost, který je schopen pracovat na prevenci, rehabilitaci a léčení lidí, podporovat zlepšení kvality jejich života, nikdy opouštět jeho vyšetřovací smysl a reflexní rozhodující při hledání jeho zlepšení; rozvíjet schopnost podporovat komplexní a integrovanou akci na zdraví, důraz na fyzické, psychické a sociální potřeby jednotlivců, fyzioterapeuta, který má podnikatelského ducha a kteří vědí, jak identifikovat a zasáhnout neustále ve své společenské odpovědnosti, stejně jako bytí schopné rozpoznat technicko-vědecké a lidské přísnost při výkonu povolání.

Profil Egress

Bakalář fyzioterapie stupně na UNI-RN bude mít všeobecný, humanista kritický a reflexní, souhrn technické a odborné předpoklady. Fyzioterapeuti držení široký, celkový pohled, a respektovat etické / Bioetická a kulturní principy individuální a kolektivní. Mohli mít jako lidský pohyb předmět studia ve všech jeho formách projevu a potenciálu.

pole

Fyzioterapeut výtok UNI-RN Fyzioterapie hřiště je profesionál, který pomáhá jednotlivce, rodinu a komunitu a je schopen plnit své funkce v různých oblastech odborné praxe. Terapeut vede pacienta v rehabilitaci motoru a / nebo prevence a podpora zdraví dysfunkcí. Jejich činnosti mohou být vyvinuty ve třech úrovních zdravotní péče, tedy v nemocnicích, ambulantní a domácí, stejně jako v soukromých klinikách, podniky, tělocvičny, sportovní kluby atd

Měsíční splátka

Název souboru: R $ 1,093.85. Od 2. splátky: R $ 1,039.16 (pouze placené školné do splatnosti)

This school offers programs in:
  • Portuguese (Brazil)
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Mar. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Kombinované
Price
Cena
1,093 BRL
2016 Cena
Information
Deadline
Locations
Brazílie - Natal, State of Rio Grande do Norte
Datum začátku : Mar. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Mar. 2019
Brazílie - Natal, State of Rio Grande do Norte
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu