Přečtěte si oficiální popis

cíl

Výcvik odborníkům s předkládáním společenskou odpovědnost, který je schopen pracovat na prevenci, rehabilitaci a léčení lidí, podporovat zlepšení kvality jejich života, nikdy opouštět jeho vyšetřovací smysl a reflexní rozhodující při hledání jeho zlepšení; rozvíjet schopnost podporovat komplexní a integrovanou akci na zdraví, důraz na fyzické, psychické a sociální potřeby jednotlivců, fyzioterapeuta, který má podnikatelského ducha a kteří vědí, jak identifikovat a zasáhnout neustále ve své společenské odpovědnosti, stejně jako bytí schopné rozpoznat technicko-vědecké a lidské přísnost při výkonu povolání.

Profil Egress

Bakalář fyzioterapie stupně na UNI-RN bude mít všeobecný, humanista kritický a reflexní, souhrn technické a odborné předpoklady. Fyzioterapeuti držení široký, celkový pohled, a respektovat etické / Bioetická a kulturní principy individuální a kolektivní. Mohli mít jako lidský pohyb předmět studia ve všech jeho formách projevu a potenciálu.

pole

Fyzioterapeut výtok UNI-RN Fyzioterapie hřiště je profesionál, který pomáhá jednotlivce, rodinu a komunitu a je schopen plnit své funkce v různých oblastech odborné praxe. Terapeut vede pacienta v rehabilitaci motoru a / nebo prevence a podpora zdraví dysfunkcí. Jejich činnosti mohou být vyvinuty ve třech úrovních zdravotní péče, tedy v nemocnicích, ambulantní a domácí, stejně jako v soukromých klinikách, podniky, tělocvičny, sportovní kluby atd

Měsíční splátka

Název souboru: R $ 1,093.85. Od 2. splátky: R $ 1,039.16 (pouze placené školné do splatnosti)

Program se vyučuje na:
Portuguese (Brazil)
This course is Studium v kampusu
Start Date
Bře 2020
Duration
4 let
Kombinované
Price
1,093 BRL
2016 Cena
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Bře 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date