Fyzioterapeut (BSc)

Všeobecné informace

Popis programu

O programu

Fyzioterapie je velmi populární a vysoce vyhledávaná profese po celém světě. Fyzioterapeuti mohou pracovat v oblasti prevence, zdravotnictví a rehabilitace.

Program je založen na 7 semestrech: semestry 1-4 se skládají ze základních předmětů, odborné teorie a praxe. Mezi semestry 5-7 patří aplikovaná klinická fyzioterapie a poslední semestr se skládá z různých kontrolovaných klinických umístění pro rozvoj profesních dovedností. Jako prakticky orientovaná profese probíhají praktické kurzy v malých skupinách. Během studijního času mají studenti možnost seznámit se se speciálními komplexními terapeutickými metodami.

  • Úroveň programu: bakalářský
  • Doba trvání programu: 8 semestrů
  • Zapsáno v: EU
  • Kredity: 240

Kdo by měl podat žádost?

Program je určen studentům, kteří chtějí absolvovat tento čtyřletý kurz v bakalářském studijním programu Fyzioterapie v angličtině.

Požadavky na aplikaci

Předložený online formulář žádosti; Osvědčení o středních školách, prokázané znalosti angličtiny (B2 nebo ekvivalent) a písemná přijímací zkouška, která se uskutečnila v partnerském institutu v Szegedu nebo v zahraničí, a motivační rozhovor se konal v Szegedu nebo přes Skype.

  • Zahájení programu: září každého roku
  • Poplatek za školení: 3100 EUR / semestr
  • Další poplatky: 100 USD přihláška Poplatek 150 USD při přijímací zkoušce

Pro více informací navštivte naše webové stránky nebo kontaktujte paní Csilu Prónainé Kálló e-mailem nebo volejte 36 62 341-816 a paní Gabriely Huszti e-mailem nebo volejte 36 62 341-419.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The University of Szeged (SZTE) with a history dating back to 1581, is located in the sunniest city of Hungary attracting thousands of young people due to its lively, urban lifestyle and colorful fest ... Čtěte více

The University of Szeged (SZTE) with a history dating back to 1581, is located in the sunniest city of Hungary attracting thousands of young people due to its lively, urban lifestyle and colorful festivals. Considering international rankings SZTE usually appears around the outstanding 550th position globally, and in 2017 it was ranked the best Hungarian university (QS). Méně