Přečtěte si oficiální popis

Historie školství ve farmakologii v Ázerbájdžánu začíná rokem 1938. Our Ústav farmakologie trénuje vysoce kvalifikované pharmaceutist s Bakalářské a magisterské studium pracovat ve zdravotnictví, včetně farmakologie pole. Naše oddělení učí studenty základy farmakologie - vyhledávání zdrojů léčivých prostředků, metod kontroly jakosti léčiv a přípravu různých léků. Studenti získají znalosti a dovednosti v oblasti zavádění moderních metod chemických analýz a nákupu nových léků. Studenti také získat podrobné informace o možném vlivu léku na organismus, jakož i ke studiu kvality medicíny.

farmakologie

V současné době existuje více než 6500 vysoce vzdělaný pharmaceutist s bakalářského a magisterského studijního v Ázerbájdžánu. Téměř všechny z nich jsou absolventi katedry AMU farmakologie. 11 osob nedávno obhajoval tezi o doktorát a 44 osob PhD v oboru farmakologie ve speciálních křesel katedry.

Několik Lékaři chemických a biologických věd, kteří pracují v Azerbaijan National Academy of Science jsou absolventi katedry farmakologie Ázerbájdžánské lékařské univerzity. V současné době nejaktivnější absolventi katedry pokračovat ve studiu na magisterské úrovni v specialit, jako farmakologické technologie, farmakologické chemie, chemie a toxikologické pharmacogonosia.

Termín magisterském stupni vzdělávání v Ústavu farmakologie je 2 roky. V současné době studie více než 350 místních i zahraničních studentů v oddělení dostat své bakalářské a magisterské v Azerbaijani, ruském a anglickém jazyce.

Existuje 8 židlí v oddělení: Židle hospodářství a Organizace medikamentózní technologie; Předseda Pharmacogonosia a botaniky; Předseda farmakologie; Předseda farmakologické chemie; Předseda biofyziky a Bioorganická chemie; Předseda valné a toxikologická chemii; Předseda sociálních věd; Předseda latinského jazyka.

Vstupní požadavky

High School Diploma se prochází chemie, biologie, fyzika plus středně pokročilé úrovni angličtiny rovnocenné IELTS 5.5 (TOEFL 550); nebo se stupněm TRC International University Foundation Programme průsmyku.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 2 více kurzů z Azerbaijan Medical University »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
4 let
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date