Read the Official Description

Rozšiřte své obzory

Dvojnásobný diplom v oboru lékárnictví a biotechnologie Universidad Europea se vyučuje za šest let a jeho cílem je spojit školení farmaceuta s nejinovativnějšími znalostmi v oblasti technologií aplikovaných na biologické vědy, což je oblast s velkou budoucí projekcí ve farmaceutickém průmyslu ,

Vývoj v nových léčbách imunologického původu představuje výzvu pro farmaceutický průmysl, v současnosti nazvaný biofarmaceutický přípravek. To činí odborníci v oblasti léčiv, kteří jsou schopni řešit nové výzvy tohoto odvětví z globálního hlediska výzkumu, vývoje, výroby, kontroly a uvádění terapeutických výrobků na trh.

Dvojitý stupeň v oboru Farmacie a biotechnologie kombinuje nejlepší ze dvou stupňů.

Profesionální zařízení:

Pracuje v reálném prostředí s laboratořemi specializovanými na biomedicínu, biologii, genetiku, mikrobiologii, chemii nebo farmaceutické technologie; laboratoř pro vývoj biotechnologických projektů; zařízení CSIC a zdravotnického institutu Carlos III pro imunologické postupy nebo nemocnice Paraplegics v Toledu za účelem vypracování složitějších postupů titrování, které vyžadují použití velkého vybavení.

Nemocniční lékárna:

V našem lékárně, nemocnicích a klinických farmaceutických konzultacích, které se nacházejí v simulované nemocnici, jedinečné ve Španělsku, budete schopni čelit skutečným klinickým případům od prvního dne, abyste se mohli učit praktickým, bezpečným a pokročilejším způsobem.

Inovace:

Nejen v technologii a metodologii výuky; také v nových předmětech, jako je farmakogenetika.

Vynikající klášter:

Připojte se k profesionálnímu životu v rukou našich učitelů. Zkušení aktivní odborníci, kteří rozvíjejí svou práci v oblastech nejdůležitějších nemocnic a firem v zemi.

ZNÁTE POMOC K PREVENCE A VÝZKUMU ZDRAVÍ, S KTERÝM MŮŽETE SNÍŽIT VÝŠKU UČENÍ DO 15%.

Praktický, užitečný, skutečný výcvik:

Studium dvojího stupně v oboru biotechnologie farmacie na Universidad Europea je naučit vaši profesi inovativním vzdělávacím modelem s osvědčenou mezinárodní účinností na jedné straně založenou na integraci obsahu kurikula, interprofesionálnímu vzdělávání, simulovaných scénářích a kvalitním klinickém učení tak, aby máte nejlepší výcvik farmaceuta a můžete využít metodologickou projektovou školu, která se skládá z zcela inovativního vzdělávacího systému, kde si můžete vychutnávat učení a pracovat na skutečných biotechnologických výzkumných projektech a získávat prakticky i multidisciplinární školení.

To vše s individuálním akademickým sledováním a také s podporou osobního mentora, který vás doprovodí ve vaší akademické a profesionální kariéře.

vybavení

Abyste mohli co nejvíce využít náš inovativní akademický model, nabízí Fakulta biomedicínských věd a zdraví nejmodernější laboratoře - simulační místnosti vybavené nejmodernější technologií:

- Specializované laboratoře vybavené nejmodernějším vybavením a výpočetní technikou, ve které budete experimentovat s veškerými znalostmi: biomedicína, biologie, genetika, mikrobiologie, chemie, farmaceutická technologie atd.

- Vlastní laboratoř stupně, aby mohla rozvíjet praktiky farmaceutické technologie

- Zařízení CSIC a zdravotnického institutu pro léčbu virologie a imunologie Carlose III. Spolupráce s výzkumným centrem nemocnice Paraplegics v Toledu pro vývoj složitějších postupů titulování, které vyžadují použití velkého vybavení

- Výzkumné laboratoře, vedené výzkumnými pracovníky první úrovně a ve kterých spolupracují studenti stipendií.

- Laboratoř pro vývoj biotechnologických projektů

- pracovny, učebny bioinformatiky, Hub Emprende atd.

- simulační místnosti: simulovaná lékárna a simulovaná nemocnice, kde se nacházejí naše konzultace v oblasti nemocniční lékárny a farmaceutické péče. Tímto způsobem se přizpůsobíte léčbě veřejnosti, pacientům a dalším zdravotníkům a budete se moci stát profesionálem, který bude schopen reagovat na současné zdravotní potřeby obyvatelstva.

Mezinárodnost

Připravte se na to, abyste byli globálním profesionálem, dokončete své zkušenosti s výcvikem s mezinárodním pobytem.

Na fakultě biomedicínských nauky Universidad Europea v Madridu se vsadíme na rozhodně mezinárodní program pro dvojí stupeň v oboru farmacie a biotechnologie, ve kterém budete provádět alespoň jeden předmět vyučovaný výhradně v angličtině. Kromě toho budete s námi provádět aktivity ve stejném jazyce po celou dobu studia.

Provádějte mezinárodní pobyty na prestižních univerzitách, kde můžete absolvovat kurzy, stáže ve výzkumných laboratořích, praktické společnosti ve farmaceutickém odvětví a odborné praktiky ve farmacích v schengenských zemích (Evropská unie: Spojené království a Francie). Univerzity, s nimiž udržujeme dohodu, jsou:

 • SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ: UNIVERZITA PORTSMOUTH
 • SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ: UNIVERZITA GREENWICH
 • SPOJENÉ KRÁLOVSTVÍ: UCL, LONDÝN  CHORVATSKO: UNIVERZITA RIJEKA
 • NĚMECKO: WURZBURGOVSKÁ UNIVERZITA
 • MÉJICO: UNIVERSIDAD VALLE DE MÉJICO
 • BRAZÍLIE: UNIVERSIDADE POTIGUAR
 • CHILE: UNIVERSIDAD ANDRÉS BELLO

Kromě toho se zúčastníte pořádání akcí na univerzitním kampusu: přednášky a magisterské kurzy dané nejvýznačnějšími odborníky v oboru a prestižními mezinárodními řečníky a mnoha dalšími aktivitami.

Spolupracující společnosti

Hlavní instituce, kde praktikujete

Kromě teoretického výcviku a simulačních praktik, které budete mít v oboru Farmacie, ukončíte své školení praktickým učením nejvyšší kvality. Chcete-li to provést, proveďte své stáže v lékárnách, které zavedly příručku správné praxe Oficiální magisterské lékárny v Madridu (COFM) a / nebo nemocnice (skupina Quirónsalud). Můžete také absolvovat kurikulární stáže ve vědeckých výzkumných centrech nebo farmaceutických společnostech.

Kde mohu pracovat?

Na konci dvojitého studia v oboru farmacie a biotechnologie na Universidad Europea v Madridu budete vysoce kvalifikovaným odborníkem pro výkon Vaší profese v oborech Společenství a nemocniční lékárny s úplnou vizí farmaceutického managementu a péče a interprofesionálního vzdělávání , Budete také ochotni pracovat v jiných oblastech povolání, jako je výzkum, vývoj, výroba, marketing, řízení a kontrola kvality nových léků, zdravotnických prostředků a biotechnologických produktů.

Budete posílit svou schopnost analyzovat, komunikovat a pracovat jako tým, rozvíjet dovednosti řízení podniku s vysokou úrovní angličtiny, což umožní mezinárodní projekci.

Společnosti a sektory, kde můžete rozvíjet svou profesi:

 • Výzkumná střediska
 • Farmaceutické společnosti
 • Potravinářský průmysl
 • Chemický a ekologický průmysl
 • Kosmetické společnosti a další zdravotnické produkty
 • Lékárna
 • Nemocniční centra a další zdravotnické služby
 • Zdravotní správa
 • Konzultanti a výukové střediska

Lékárna je regulovaná profese

Základním cílem farmaceutického studijního programu na Universidad Europea v Madridu je odborná příprava profesionálů s profilem přizpůsobeným regulovaným kompetencím povolání prostřednictvím nařízení CIN / 2137/2008 ze dne 3. července, kterým se stanoví požadavky na ověření oficiálních vysokoškolských diplomů, které jsou způsobilé pro výkon povolání farmaceuta.

Program taught in:
španělština

See 6 more programs offered by Universidad Europea »

Last updated July 12, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
6 let
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019