Dual MSN / MBA - Master of Business Administration a Magistr v ošetřovatelství

Všeobecné informace

Popis programu

Seidman College of Business a Kirkhof vysoká škola ošetřovatelky nabízejí kombinovaný Master of Business Administration a Magistr v ošetřovatelství (MSN / MBA). Osoby, které chtějí tento titul, musí splňovat požadavky pro přijetí obou škol s tou výjimkou, že uspokojivé výsledky pouze na Graduate Record zkouška (GRE), spíše než GMAT, je vyžadována. Žadatelé o MSN / MBA může být přijat do společného programu, nebo buď MSN nebo MBA v závislosti na přezkoumání a rozhodnutí o přijetí výboru každý vysoké školy. Kombinované MSN / MBA je zaměřen na přípravu absolventa sestry pro profesionální příležitosti v dodávacích systémů vřesoviště péče.

Magistr v ošetřovatelství / Master of Business Administration programu

Všichni kandidáti MSN / MBA musí dokončit požadavky na pozadí MBA uvedených v programu MBA Seidman kromě FIN 521. Je třeba ještě přiobjednat jsou následující čtyři 3-kreditní kurzy:

BUS 610 Manažerské informační systémy a Org. Procesy
BUS 631 vedení a organizační dynamika
BUS 671 Global Competitiveness
BUS 681 Strategie

Uchazeči musí také absolvovat alespoň tři z následujících pěti 3-kreditní kurzy MBA:

ACC 611 Manažerské účetnictví
FIN 621 Finanční politika pro manažery
ECO 641 Podniková ekonomika a strategie
MKT 651 Marketing Management
MGT 667 Service Management

Uchazeči musí také absolvovat následující kurzy MSN:

NUR 520 Teorie rozvoj v ošetřovatelství
NUR 540 Health Care Delivery
NUR 646 Ošetřovatelství Správa
NUR 690 Výzkum vývoj v ošetřovatelství
NUR 692 nebo 694 Ošetřovatelství Příprava práce Protocol nebo
NUR 693 nebo 695 Ošetřovatelství Protocol nebo diplomové práce
STA 610 Aplikovaná statistika pro profesí zdraví
NUR 523 (4,5,6,7,8) Clinical Rozsudek
HS 608 Patologická fyziologie
Nur 533 (4,5,6,7,8) Health Perspectives
Nur 633 (4,5,6,7,8) Klinické použití
NUR 648 Správní praktikum

Zájemci si mohou vybrat získat pokročilého zdravotní sestrou kromě MSN / MBA. Je požadováno absolvování čtyř dalších kurzů pro tuto specializaci. Kandidáti Výběrem této možnosti není nutné k dokončení NUR 648.

Nur 651 Role v Advanced praxi
NUR 620 Klinická farmakologie
NUR 652 Advanced praxe ošetřovatelství I
NUR 653 Advanced praxe ošetřovatelství II

Poslední aktualizace Pro 2015

Informace o škole

Seidman je dynamicky rostoucí obchodní škola se nachází v srdci větší Grand Rapids obchodní komunity. 68 na plný úvazek Ph.D. Fakulta se zaměřuje na pomoc našim studentům a našich obchodních partnerů ... Čtěte více

Seidman je dynamicky rostoucí obchodní škola se nachází v srdci větší Grand Rapids obchodní komunity. 68 na plný úvazek Ph.D. Fakulta se zaměřuje na pomoc našim studentům a našich obchodních partnerů růst a prosperovat. Na Seidman se zaměřuje na budoucnost. Měnící se technologie 21. století je přijali v našich učebnách. Na fakultě připravit naše studenty na své místo v globálním podnikatelském prostředí. Můžete být si tuto stránku jako vysokoškolák nebo postgraduální student, nebo můžete být jedním z vedoucích pracovníků hledání zkušeností naší fakulty nebo našich obchodních zdrojů. Místní, národní a mezinárodní společnosti zapojit fakulty Seidman na poradenské služby, protože více než 90% dotazovaných doktorské tituly a jejich výzkumu se objeví v předních časopisů, časopisy, seminářů a obchodních publikací. Fakulta v podnikání hledět do budoucnosti, když se učí podnikání, poskytovat pomoc a rozvoj výzkumu. Zavazuje k uspokojování potřeb podnikatelské sféry tím, že poskytuje informační služby, Small Business a technologický vývoj Center, vlastní výzkum, a zadarmo jednou podnikové poradenství. Podpora je poskytována prostřednictvím seminářů a programů založených na centra pro etiku podnikání, Podnikání a rodinné firmy. Vize Stát se známý jako preferovaný zdroj vzdělaných absolventů uplatnit tvůrčí, integrovaný a mezioborový přístup k podnikání. Poslání Seidman College of Business nabízí přísné vzdělávací prostředí, se Student Focus, regionální angažovanost a globální perspektivy. Ve svém učení, stipendia, a servisní činnost školy inovuje, platí znalosti a integruje koncepty. Méně