Duální magisterský titul v oboru ošetřovatelství a správy zdravotní péče

Všeobecné informace

Popis programu

Získejte dvojí magisterský titul v oboru ošetřovatelství a podnikání: MSN / MBA nebo MSN / MSM

Tento cenově dostupný magisterský program v ošetřovatelství a postgraduální obchodní studijní program, který je určen pro zdravotní sestry, které hledají rozšířené vedoucí role, nabízí dvě možnosti: MSN s MBA v oboru Healthcare Administration nebo MSN s Magistr v managementu (koncentrace Healthcare Administration).

CCNE akreditovaný studijní program MSN odpovídá vašim profesním cílům

Vyberte si studijní program MSN, který nejlépe odpovídá vašim cílům. Každý stupeň obsahuje jádro ošetřovatelských kurzů na magisterské úrovni, které vás připraví na pokročilou praxi. Program MSN / MBA má kvantitativnější přístup, který do učebních osnov zahrnuje finanční, ekonomické a právní aspekty. MSN / MSM klade důraz na vedení, řízení změn a rozhodování.

Dual Degree MSN znásobuje vaše kariérní možnosti

MSN s MBA nebo MSM vás připraví na vedení zdravotnického personálu a organizací výzvami současného zdravotního systému. Vžijte se do manažerských nebo výkonných rolí, prozkoumejte tvorbu politiky nebo advokacii a rozšiřte své odborné znalosti ve finančních a regulačních otázkách, které ovlivňují ošetřovatelství. Tyto magisterské tituly v ošetřovatelství otevírají mnoho dveří.

Flexibilní program MSN / MBA nebo MSM vyhovuje vašemu životu a rozpočtu

Program WilmU MSN / MBA nebo MSM kombinuje přísné akademické pracovníky s bezkonkurenční flexibilitou a dostupností. Dokončete svůj program osobně nebo 100% online prostřednictvím 7týdenních blokových kurzů. Nízké sazby školného WilmU jsou k dispozici všem studentům bez ohledu na stát jejich pobytu.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Wilmington University is your gateway to academic and professional success in the health care field! Programs within the College of Health Professions are unique in that we offer ONLY degree completio ... Čtěte více

Wilmington University is your gateway to academic and professional success in the health care field! Programs within the College of Health Professions are unique in that we offer ONLY degree completion programs for RNs. Initial preparation to become a Registered Nurse is not offered. We respect your prior learning and therefore have a liberal transfer credit policy. Because we serve working professionals, we offer flexible schedules that enable you to balance the challenges of work, personal, and educational commitments. Méně
Wilmington Manor