Druhý ročník magisterského programu v oblasti veřejného zdraví

Všeobecné informace

Popis programu

O

Magisterský program v oblasti veřejného zdraví zahrnuje řadu kurzů o globálních zdravotních podmínkách, o analýze zdravotních systémů, o vztazích mezi sociálními podmínkami a zdravím a o metodách, které potřebujete k provedení práce v oblasti veřejného zdraví. Tento program poskytuje odborníkům v oblasti veřejného zdraví a výzkumným pracovníkům dovednosti potřebné k pochopení a nakonec pomáhá zlepšit a udržet zdravotní stav obyvatelstva.

Příroda je veřejně prospěšná, multidisciplinární, založená na společenských vědách a medicíně, pomocí kvalitativních a kvantitativních metod k identifikaci a hodnocení konkrétních zdravotních rizik před navržením a realizací účinných strategií v oblasti veřejného zdraví. Tradičně vycházející z oblasti mikrobiologie, entomologie, parazitologie a řízení a kontroly infekčních onemocnění se v dnešním globalizovaném světě stále více čelí novým výzvám veřejného zdraví, které zahrnují příčinné souvislosti a prevenci chronických onemocnění.

Vzdělávací program pro magisterský program ve veřejném zdraví (120 kreditů pro vyšší vzdělávání) se obvykle skládá ze čtyř termínů (2 roky), které odpovídají kurzům s celkem 120 vysokoškolskými kredity. Tento vzdělávací program předpokládá, že polovina byla dokončena dříve, což znamená, že program se skládá ze 60 kreditů vysokoškolského vzdělávání.

Řada stipendií je k dispozici pro neevropské studenty.

Studie se vyznačují vysokou mírou nezávislosti, aktivním vyhledáváním znalostí, řešením problémů a kritickými analýzami a hodnoceními založenými na vědeckém přístupu. Pracovní metody se liší mezi jednotlivými studijními pracemi, skupinovou prací, semináři a přednáškami. Student v programu má samozřejmě zaručené zapsání do všech programových kurzů. Některé z kurzů se opírají o jeden druhého a měly by být tedy přijaty v určitém pořadí. Učební plány uvádějí předpoklady pro každý kurz. Toto je mezinárodní program se studenty z mnoha zemí. Všechna výuka probíhá v angličtině.

Kariérní možnosti

Kompetence, kterou poskytuje tento program, mohou být využity ve veřejných i soukromých organizacích. Mnoho absolventů bude pracovat ve veřejném sektoru v místních a státních institucích - od nemocnic až po ministerstvo zdravotnictví. Pozice mohou být například strategové, hodnotitelé a analytici. Absolventi, kteří hledají práci v neziskových organizacích, mohou pracovat například s advokací, politikou nebo výzkumem v oblasti zdraví pro organizace, jako je Červený kříž. Ostatní absolventi půjdou do soukromého sektoru, např. Pro farmaceutické společnosti nebo pro zdravotní pojišťovny. Budoucí univerzitní kariéra ve výzkumu je další cesta.

Stupeň

Master of Science (120 kreditů). Hlavní obor: Veřejné zdraví

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

For more than a half-century, Umeå University has been evolving as the premier destination of higher education in northern Sweden. Throughout our proud history, we have remained committed to providing ... Čtěte více

For more than a half-century, Umeå University has been evolving as the premier destination of higher education in northern Sweden. Throughout our proud history, we have remained committed to providing a world-class teaching and research environment that is characterised by excellence, innovation, openness and diversity. Méně