Dospělý Ošetřovatelský A Sociální Péče Diplom

Study 365

Popis programu

Read the Official Description

Dospělý Ošetřovatelský A Sociální Péče Diplom

Study 365

Chtěli byste mít odměnu? Chcete cítit, že děláte pozitivní rozdíl?

Pokud je odpověď ano, měli byste zvážit práci v ošetřovatelství a péči o pacienta. Pracujte v profesi, která dává zpět těm, kteří ji nejvíce potřebují. Tento kurz pro dospělé ošetřovatelky a sociální péče vás naučí základní praktické dovednosti potřebné pro kariéru asistenta ošetřovatelky. Na rozdíl od jiných tradičních ošetřovatelských kurzů vám náš online program umožňuje studovat doma v čase a místě, které vám nejvíce vyhovuje.

Study365 poskytuje přehled o všech nezbytných dovednostech a technikách. Naše moduly pokrývají vše, počínaje hloubkovým úvodem a přesunem k pokročilejším předmětům, takže můžete budovat znalosti, jak jdete. Kurz také zahrnuje moduly jako je zdraví a bezpečnost, hygiena, administrace léků, porozumění imunitnímu systému, mobilitě a nehybnosti, bolesti a výživě.

Studium Studie365 má mnoho výhod. Materiál kurzu je dodán přímo k vám a může být přizpůsoben tak, aby odpovídal vašemu životnímu stylu. Je vytvořen odborníky v oboru, což znamená, že získáte přesné informace, které jsou aktuální a snadno srozumitelné.

Tento kurz se skládá z profesionálně vyprávěných modulů e-learningu, interaktivních kvízů, testů a zkoušek. Všechny jsou dodávány prostřednictvím systému, který budete mít přístup 24 hodin denně, 7 dní v týdnu po dobu 365 dní (12 měsíců). Efektivní podpůrné služby a studijní materiály vytvoří vaši důvěru pro zajištění vaší kvalifikace.

Kdo to je?

Pokud pracujete v sektoru zdravotní péče (obvykle na úrovni asistenta), může být váš zaměstnavatel podporován k dokončení kurzu.

Každý, kdo chce pracovat v ošetřovatelské asistenté nebo jiné roli ve zdravotnictví. To by mohlo být v NHS nebo jiném soukromém sektoru.

Také tento online kurz užitečný pro lidi, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v:

 • Zdravotní sestra pro duševní zdraví
 • Generální sestra
 • Zdravotní a sociální pracovníci
 • Péče
 • porodní asistentky
 • Ostatní lékaři

Popis kurzu:

Tento online školení je komplexní a je určen k pokrytí klíčových témat uvedených v učebních osnovách. Tento kurz je určen pro 30 hodin výuky.

Délka kurzu:

Budete mít 12 měsíců přístup k online studijní platformě od data zakoupení kurzu. Samozřejmě je to samozřejmě, že se rozhodnete, jak rychle nebo pomalu trénuje. Kurz můžete dokončit v jednotlivých etapách kdykoli a kdykoli.

Způsob hodnocení:

Na konci kurzu se studenti podrobí online testu pro výběr otázek s více volbami. Online test je označen hned, takže budete okamžitě vědět, jestli jste absolvovali kurz.

Osvědčení:

Úspěšní kandidáti obdrží diplom v oboru Ošetřovatelství dospělých a sociální péče.

Požadavek na vstup:

Studenti musí mít věk 16 let nebo starší a měli by mít základní znalosti o anglickém jazyce, matematice, gramotnosti a informačních a komunikačních technologiích.

Kariérní Cesta:

Tento kurz vám může pomoci stát se:

 • Sociální pracovník
 • Dospělý Nurse
 • Pracovníka klinické podpory
 • Zdravotní sestra pro duševní zdraví
 • Zdravotní a sociální pracovníci
 • Porodní asistentka
This school offers programs in:
 • Angličtina


Poslední aktualizace December 10, 2017
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Srp. 2018
Duration
Délka trvání
30 hodin
Kombinované
Denní studium
Price
Cena
24 GBP
za 365 dní
Information
Deadline
Locations
Spojené království - London, England
Datum začátku : Srp. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Srp. 2018
Spojené království - London, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu