Doktor stomatologie (zubař)

Všeobecné informace

Popis programu

Fakulta stomatologie byla v roce 1997 otevřena na Kursk State Medical University . V současnosti je na fakultě vyškoleno více než 300 studentů.

Fakulta nabízí pětiletý program Stomatologie . Cílem procesu výuky a učení je zdůraznit vývoj praktické kompetence. Důrazná pozornost je věnována rozvoji osobnosti a pracovních návyků studentů a zdůraznění osobních dovedností, které jsou klíčovými faktory pro úspěšnou kariéru.


Osnovy

V průběhu prvního a druhého akademického roku jsou studenti vyučováni obecné předměty (chemie, biologie, matematika, fyzika, anatomie, fyziologie atd.). Později se věnuje větší pozornost nově vznikajícím oborům v oboru farmacie: molekulární biologie, biotechnologie, biofarmaceutika a biofarmacie. Klinické aspekty moderní lékárny mají každý rok silnější důraz. Studijní program zahrnuje 6měsíční praktické školení ve veřejných a nemocničních lékárnách.


Studijní program

Studium zubního lékařství je rozděleno na teoretické předměty (anatomie, fyziologie, histologie a embryologie, chemie, biochemie, biofyzika) a předklinické a klinické předměty (mikrobiologie, farmakologie, patologická fyziologie, chirurgie, interní medicína, neurologie, psychiatrie). Hlavní důraz je kladen na specializované předměty jako preventivní stomatologie a kardiologie, předklinická stomatologie, protetická technika, zubní radiologie, ortodoncie, endodoncie, parodontologie, konzervační zubní lékařství a orální chirurgie. Klíčovou část programu je věnována praktickému vzdělávání. Studijní plán zahrnuje také kurzy managementu, etiky, legislativy a sociálních aspektů zubního lékařství. Stomatologický studijní program je ukončený závěrečnými státními prohlídkami v oblasti konzervační stomatologie, ortodoncie a protetiky a perorální chirurgie.


Doba studia

5 let


Dva vstupy

září


Vstupní úroveň

A-level (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, Baccalaureat, WAEC, NECO, certifikát vyšší střední školy, osvědčení o vyšším středním vzdělání, národní osvědčení seniorů, maturování.


Absolventi KSMU jsou KSMU titulu stomatologický lékař ve všeobecné praxi (stomatologický lékař ve všeobecné praxi).


Ubytování je zajištěno v nedaleké studentské ubytovně. Dostupný školný.

Studentský život

KSMU poskytuje studentům světové vzdělání v prostředí plném nových příležitostí a nápadů, které vám pomohou utvářet vaši budoucnost. Učení se novým dovednostem, setkávání se s novými a zajímavými lidmi; vytváření přátel pro život; to vše je normální součástí univerzitní zkušenosti a KSMU není výjimkou.

S více než 5 500 studenty, kteří studují na KSMU (více než 1 200 z nich jsou zahraniční studenti), areál je rušný úl činnosti a skutečný tavící koš multikulturní spolupráce. Od sportovních událostí až po umění je Kursk centrem inovací a kultury jako nikdo jiný.

Naši studenti se zabývají řadou aktivit, od sportu až po umění, sociální a další intelektuální aktivity a obohacování aktivit. Život v kampusu v KSMU má co nabídnout všem, bez ohledu na váš zájem.

Existuje mnoho způsobů, jak se můžete setkat s novými přáteli v KSMU například tím, že se připojíte k jedné z mnoha živých studentských společností nebo vytvoříte jeden z vašich vlastních! Naše velká a rozmanitá studentská komunita dělá velmi zajímavé prostředí pro socializaci, naučení nových dovedností a setkání s novými lidmi!

Budete také mít možnost navštívit místní historické zajímavosti, abyste navštívili a prozkoumali své nové přátele a dozvěděli se více o ruské kultuře a historii. Mohli byste strávit hodiny v místních kavárnách, obchodech a muzeích nebo si projít jednu z krásných parků v okolí.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown a ... Čtěte více

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown as being the oldest medical university teaching in English medium in Russia and holding the highest number of international students from different nationality as in it spheres. Méně