Doktor ošetřovatelské praxe: Pracovník pro rodinnou sestru

Všeobecné informace

Popis programu

Škola profesí ošetřovatelství a zdraví nabízí doktor o ošetřovatelské praxi s různými možnostmi dráhy, které poskytují jedinečnou příležitost pro meziprofesní spolupráci.

Doktorka ošetřovatelské praxe (DNP) připravuje registrované zdravotní sestry (RNs), aby se ujaly většího vedení. Učební plán kombinuje kurzy ošetřovatelství, podnikání, informatiky a zdravotní péče s pokročilou praxí v klinickém prostředí. Absolventi spojují pracovní sílu s dovednostmi zlepšovat modely poskytování zdravotní péče, hodnotit klinické výsledky, identifikovat a řídit potřeby zdravotní péče různých populací a využívat technologie a informace pro transformaci oboru.

Kurikulum je přísné a dává studentům příležitost dostat se k různým pohledům, ponořit se do teorie a výzkumu a získat kritické poznatky o problémech odborné praxe.


DNP studijní plány

Program lékaře ošetřovatelské praxe (DNP) nabízí registrovaným zdravotním sestrám (RN) řadu studijních plánů. Existují (5) studijní plány, které umožňují sledovat vaše DNP. Bakalářské zdravotní sestry se mohou rozhodnout získat titul magisterského studia na cestě dokončení svého DNP. Možnosti jsou uvedeny níže.


Podrobnosti o programu

Program DNP může trvat od 2 do 4,5 let, a to v závislosti na vaší programové skladbě i aktuální úrovni.


Studenti budou mít možnost absolvovat svůj titul bez toho, aby museli svůj profesní život pozastavit. Možnosti doručování kurzů se mohou lišit podle programu DNP.

 • Executive Leadership: Studenti se setkají dvakrát za semestr po dobu tří dnů v intenzivním formátu schůzí v butikovém hotelu v San Franciscu.
 • Vedení zdravotního stavu populace: Kurzy jsou dodávány prostřednictvím hybridního modelu - přístupu, který zahrnuje jak výuku v osobě, tak distanční vzdělávání. Studenti budou muset absolvovat jednodenní programovou orientaci v areálu. Po orientaci se studenti setkávají dvakrát za semestr pro synchronní třídu s možností zúčastnit se buď osobně nebo telekonferencí. Online vzdělávání doplní dvě synchronní třídní relace po dobu trvání programu.
 • Pracovníka rodiny DNP DNP


Přijetí

Vstup do programu je založen na celkovém posouzení schopnosti uchazeče absolvovat doktorské studium, jak dokládá následující:

 • Maturitní nebo magisterský titul z akreditované instituce
 • 3,0 vysokoškolské GPA (na stupnici hodnocení 4,0)
 • California RN licence
 • Písemné prohlášení o záměru, které popisuje důvod, proč vykonáváte doktorka ošetřovatelské praxe
 • Tři (3) doporučení
 • Životopis
 • Kópie oficiálních přepisů ze všech vysokých škol a univerzit
 • Vyplněná přihláška a poplatek

Mezinárodní studenti

Poslední aktualizace Čvn 2018

Informace o škole

The School of Nursing and Health Professions follows the University of San Francisco’s mission to provide a liberal arts education rooted in the Jesuit tradition of diversity, justice and global persp ... Čtěte více

The School of Nursing and Health Professions follows the University of San Francisco’s mission to provide a liberal arts education rooted in the Jesuit tradition of diversity, justice and global perspectives. Méně
San Francisco , San Francisco + 1 Více Méně