Doktor medicíny (MD)

Všeobecné informace

Popis programu

Fakulta byla založena v roce 1935. Od té doby bylo vyškoleno více než 20 000 lékařů a absolvent fakulty. Mezi absolventy fakulty všech ročníků je 120 D.Sc. a více než 650 Ph.D. Mnoho absolventů založilo nové školy a původní vědecké trendy. Jedná se o akademiky ruské akademie lékařských věd VN Nikolaeva-Menshikova, VS Ryabtsev, Yu.K. Skripkin, VG Gostishev, odpovídající členové RAMS AF Bykovsky, VL Guryev, OK Skobelkin, G.Ye. Ostroverkhov.

Studijní lékařství v angličtině Střední v jedné z předních zdravotnických vzdělávacích zařízení v Rusku. Není potřeba žádné "premedikální" studium, neboť studijní program poskytuje all-inclusive.

Toto šestileté prezenční magisterské studium připravuje absolventy na povolání lékaře. Je doplněn stupněm doktora všeobecného lékařství. V průběhu prvních dvou let zahrnuje kurikulum teoretické předměty (biochemie, anatomie, histologie, fyziologie atd.).

3. ročník studia zahrnuje předklinické kurzy a je přípravou na studium klinických oborů. V průběhu 4. a 5. ročníku student postupně absolvuje stáže na jednotlivých klinikách a odděleních. Poslední rok studia je věnován předškolnímu praktickému výcviku, během kterého studenti pracují na klinikách a odděleních pod dohledem zkušených lékařů. V průběhu studia studují také 9 týdnů odborného praktického výcviku, během kterého se postupně seznámí s řízením a provozováním zdravotnických zařízení a praktických postupů.

Studium je ukončeno přísnou státní zkouškou u pěti předmětů.

Šestiletý program všeobecného lékařství byl také uznán v různých zemích světa, jako jsou USA, Kanada a Malajsie, Indie, Thajsko, Maledivy, Jižní Afrika, Srí Lanka, Nigérie atd.


Doba studia

6 let


Dva vstupy

září


Vstupní úroveň

A-level (WAEC, NECO, IGCSE, IB), IB, Baccalaureat, WAEC, NECO, certifikát vyšší střední školy, osvědčení o vyšším středním vzdělání, národní osvědčení seniorů, maturování.
Studentský život

KSMU poskytuje studentům světové vzdělání v prostředí plném nových příležitostí a nápadů, které vám pomohou utvářet vaši budoucnost. Učení se novým dovednostem, setkávání se s novými a zajímavými lidmi; vytváření přátel pro život; to vše je normální součástí univerzitní zkušenosti a KSMU není výjimkou.

S více než 5 500 studenty, kteří studují na KSMU (více než 1 200 z nich jsou zahraniční studenti), areál je rušný úl činnosti a skutečný tavící koš multikulturní spolupráce. Od sportovních událostí až po umění je Kursk centrem inovací a kultury jako nikdo jiný.

Naši studenti se zabývají řadou aktivit, od sportu až po umění, sociální a další intelektuální aktivity a obohacování aktivit. Život v kampusu v KSMU má co nabídnout všem, bez ohledu na váš zájem.

Existuje mnoho způsobů, jak se můžete setkat s novými přáteli v KSMU například tím, že se připojíte k jedné z mnoha živých studentských společností nebo vytvoříte jeden z vašich vlastních! Naše velká a rozmanitá studentská komunita dělá velmi zajímavé prostředí pro socializaci, naučení nových dovedností a setkání s novými lidmi!

Budete také mít možnost navštívit místní historické zajímavosti, abyste navštívili a prozkoumali své nové přátele a dozvěděli se více o ruské kultuře a historii. Mohli byste strávit hodiny v místních kavárnách, obchodech a muzeích nebo si projít jednu z krásných parků v okolí.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown a ... Čtěte více

Kursk State Medical University (KSMU) occupies a prestigious level in teaching General Medical, Dentistry and Pharmacy in English medium and in preparing international students. This occupancy shown as being the oldest medical university teaching in English medium in Russia and holding the highest number of international students from different nationality as in it spheres. Méně