Doktor fyzikální terapie (DPT)

Všeobecné informace

Popis programu

Profese v oboru fyzikální terapie zahrnuje vysoce vzdělané, kvalifikované a etické osoby zaměřené na pomoc lidem všech věkových skupin předcházet ztrátě nebo obnovení schopnosti pohybu a fungování po celý život. Strategie léčby zahrnují použití cvičení, vzdělávání pacientů a praktické techniky k usnadnění rehabilitace. Fyzioterapeuti jsou nezbytnými členy meziprofesního týmu zdravotní péče spolupracujícího v různých prostředích: školy, domovy, nemocnice a kliniky.

Program Allen College DPT nabízí jedinečnou kombinaci online a místního učení, která vyvíjí základní fyzikální terapeuty. Tříletý učební plán zdůrazňuje aplikační a klinické schopnosti uvažování prostřednictvím smíšeného poskytování virtuálního a praktického učení a komplexně připravuje studenty na složení zkoušky národní fyzikální terapie.

Kombinace online učení se zkušenostmi s ponořením do osob a klinickými stážemi vytváří inovativní směs pro studenty, aby vynikli a zároveň zůstali v blízkosti současných komunit. Studenti se učí spolu se spolužáky ve virtuální učebně. Díky kombinovanému učení mají studenti nepřetržitý přístup k online studijním zdrojům a připojení ke zkušeným programovým fakultám s virtuální výukou a odbornými znalostmi.

Posláním programu Allen College DPT je připravit kompetentní, soucitné a pečující fyzioterapeuty, kteří prostřednictvím rozmanité učící se komunity a inovativního kombinovaného vzdělávacího formátu vedeného uznávanou a zkušenou fakultou cvičí se závazkem celoživotního učení, zapojení do jejich komunita a vedení v profesi.

Poslední aktualizace Led 2021

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Allen College has a tradition of more than 90 years of excellence in healthcare education. Allen College is a private, co-educational regionally accredited post-secondary institution. Allen College is ... Čtěte více

Allen College has a tradition of more than 90 years of excellence in healthcare education. Allen College is a private, co-educational regionally accredited post-secondary institution. Allen College is organized into two schools: Health Sciences and Nursing. Méně