Doktor farmacie (Pharm. D.)

Všeobecné informace

Popis programu

Je primární vstupní farmaceutická praxe ve Spojených státech.

Již v roce 2000, kdy Nesbittova farmaceutická škola na Wilkesově univerzitě promovala své první lékaře farmacie, měla tato škola národní reputaci za poskytování příkladného vzdělávání pro své studenty.

Hlavní zaměření společnosti Pharm. D. Výuka spočívá v rozvoji dovedností péče o pacienta. To znamená, že kromě předání důkladných znalostí o lécích musí program věnovat podstatně více času výuce aplikované terapeutiky, komunikaci s pacientem a fyzickému hodnocení.

Od našich absolventů se očekává, že pomohou předcházet problémům s užíváním léků, kdykoli je to možné a kdy se vyskytnou zdravotní problémy související s užíváním léků, identifikovat je a najít vhodná řešení.

The Pharm. D. vyžaduje čtyři roky odborného studia po splnění všech požadavků na předlékárenský kurz. První rok je věnován práci ve třídě a laboratoři. Každý následující rok přináší přímější péči o pacienty a možnosti praktického učení. Vrcholný čtvrtý ročník je věnován výhradně klinické výuce.

Poslední aktualizace Říj 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Our mission is to develop pharmacists who will provide high quality health care and to make meaningful contributions to the science and practice of pharmacy. We will be recognized as an exceptional ph ... Čtěte více

Our mission is to develop pharmacists who will provide high quality health care and to make meaningful contributions to the science and practice of pharmacy. We will be recognized as an exceptional pharmacy program through innovative education, contemporary practice, and valuable scientific contributions. Teamwork, Professionalism, Lifelong Learning, Cultural Competency, Personalized Attention, Community Engagement Méně