Doktor veterinární medicíny

Všeobecné informace

Popis programu

Budova fakulty

Bakalářské kurz organizovaný Fakulta veterinárního lékařství Banátu v Temešváru je k dispozici v angličtině a rumunštině 6 let ve veterinární medicíně. Program Veterinary Medicine vede k Doktor veterinární medicíny.

Školné pro vysokoškoláka veterinárního lékařství je 3200 Euro / rok v prvních 3 let (1., 2. a 3. ročník, v tomto pořadí), když všechny učební činnosti jsou prováděny v angličtině. Pro příští 3 roky (4., 5. a 6. ročníku, v tomto pořadí) se pedagogické činnosti v rumunštině, školné je cca. 1000 Euro / rok pro studenty ze zemí EU, to samé s zaplacený poplatek rumunských studentů. Pro studenty ze zemí, které nejsou členy EU, zůstává poplatek 3.200 Euro / rok.

V prvních 3 let jsou vyučovány základní a základní předměty, jako například: Chemie a biochemie, biofyzika, Animal biologie, buněčná biologie, anatomie, fyziologie, genetiky, mikrobiologie, farmakologie, imunologie atd., a jsou v posledních 3 letech učil konkrétní témata, jako například: Parazitologie, infekční nemoci, chirurgie, vnitřní lékařství, Reprodukce, dermatologie, soudní lékařství, laboratorní diagnostika atd.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Faculty of Veterinary Medicine Timi?oara is part of the Banat’s University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine “King Michael I of Romania” from Timi?oara.

Faculty of Veterinary Medicine Timi?oara is part of the Banat’s University of Agricultural Sciences and Veterinary Medicine “King Michael I of Romania” from Timi?oara. Méně