Doktor medicíny

National Yang-Ming University

Popis programu

Read the Official Description

Doktor medicíny

National Yang-Ming University

Doktor medicíny


Do této nové éře medicíny, lékařská fakulta se těší na nové výzvy a konstruktivní objevů a zároveň usilovat o vyšší úroveň excelence a vedení ve vzdělávání, výzkumu a služeb. Fakulta je odhodlán přinést moderní přístup k akademické medicíny, stejně jako neustále se vyvíjející splnit nejnáročnější a up-to-date potřeb naší fakulty a studenty.


Za prvé, jsme investovali do architektury a infrastruktury, které tvoří fyzické vyjádření našich ambicí v oblasti vzdělávání vědy, medicína, humanitní obory, a mezinárodní dosah. Naše zdravotnické vzdělání budova, lékařský humanitní knihovna, centrum pro rozvoj fakulty, studia, laboratoře, a budovy tvoří trvalé základy naší společné budoucnosti.


Za druhé, Fakulta je jedním z prvních zdravotnických škol v regionu, aby se zaváží zásadní reformy v lékařském osnov. Nabízíme akademické příležitosti pro naše studenty, které jsou prakticky nepřekonatelná na Tchaj-wanu. Osnovy podporuje i aktivní individuální učení a skupinové spolupráce. Kurzy jsou k dispozici na témata, která se klenou nad zeměkoulí, pokrývají nejnovější vědecké objevy, a ponořit se hluboko do minulosti. Naši studenti jsou mentored naší fakulty věnovat znalosti jak do šířky, jakož i hloubku učení.


Za třetí, jsme investovali těžce v fakulty podporou a usnadněním členy naší fakulty v akademickém jejich rozvoje a osobního růstu. Lékařská fakulta uznal, že zavedení nového kurikula by vyžadovalo přesun mnoha zdrojů, jakož i rozvoj nových. Zejména by bylo zapotřebí nové výukové techniky. Závazek Yang-ming k rozvoji fakulty je součástí její celkové závazek k dokonalosti.


Začtvrté, a co je nejdůležitější, jsme si sami pro závazky pro naše studenty procesy v aktivním prosazování jejich osobní a profesní rozvoj. Za jejich lékařských studií, naši studenti jsou vyzýváni, aby rozšířily své mimoškolní zájmy, svobodné myšlení a vyjádření, přidávat se k jejich intelektuální, umělecké a společenské bohatství. Naše fakulta si uvědomuje, že nejsme jen vzdělávat vynikající doktory, ale i vášnivé a zodpovědných jedinců, a naše zaměření na individuální růst každého studenta je jedním z našich nejvíce hrdý úspěchů.


Naše pokračující růst ve všech výše uvedených oblastech vyvinula pevný základ pro zrání, odvahy a svobody. Náš závazek k naší fakulty a studenty je nejpyšnější svědectvím o oddanosti LF k výkonu svých ideálů.

Osnovy

Náš nový vzdělávací program má v úmyslu vyvíjet oblasti medicínských znalostí předem. Je postavena tak, aby jak foundational a integrační, si klade za cíl nabídnout vědomosti než jen zapamatování informací, podněcuje intelektuální zvídavost, posiluje kompetence studentů v reflexe a analýzy, podporuje stipendium a nezávislé myšlení, a rozvíjí porozumění pro lidstvo a hluboký smysl odměny učení.

Naši studenti vstoupí do rychle se měnícím světě a globální vesnici rostoucí kosmopolitní zkušenosti a propojenost. Musí být vybaveny anglické jazykové kompetence a naučit se překonat tradiční představy, vzory a vztahy, aby se módě nové zamyšleně. Usilujeme především, že absolvent poté podpořil své intelektuální, umělecké, morální a občanských schopností jako nezávislé myslitele s celoživotní vášní učení.


Přijetí

Národní Yang-Ming University (NYMU) Lékařská fakulta (FOM) zve žádosti od studentů, jejichž akademické zkušenosti a fitness pro lékařskou praxi naznačují potenciální učený úspěch a odhodlání sloužit zdravotní potřeby člověka.

Každý rok FOM přijme kolem 120 nových studentů. V souladu s Ministerstvem vzdělávací politiky diverzifikovat vysokoškolské vstupné, mohou studenti vstoupit FOM pomocí následujících způsobů:


i. Vstupné Národní zkouška Studenti chtějí zapsat na základě zkoušky, musí mít následující zkoušky: čínština, angličtina, matematika, fyzika, chemie, biologie a obecných znalostí.

II. Vstupné by Self-Application Studenti chtějí zapsat pomocí vlastní žádost musí dokončil střední školu nebo mít rovnocenné kvalifikaci, stejně jako při přijímací zkoušky.Přijímací zkouška

i. První kolo zkouška: General písemný test v držení ministerstva školství. Písemný test se skládá z čínštiny, angličtiny, matematiky, společenských věd a biologie. Tento test představuje 40% objemu kategorie, při hodnocení zkoušek.

ii. Druhé kolo zkouška:

A. Rozhovor: Pod vedením univerzity, což představuje 50% hodnocení.

b. Doporučení Dopisy: 10% hodnocení.

iii. Jiní

1) Každý rok Lékařská fakulta přijímá dva zahraniční studenty. Podívejte se prosím na roční oznámení podrobnosti.

2) Studenti, kteří dosáhnou vynikající výkonnost v soutěžích mezinárodně uznávaných mohou být osvobozeni od některých zkoušek popsaných výše.

Vezměte prosím na vědomí: Veškeré požadavky se mohou měnit. Podívejte se prosím na roční oznámení na vaší žádosti.

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Tchaj-wan - Tainan, Tainan City
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Tchaj-wan - Taipei
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Tchaj-wan - Taipei
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Tchaj-wan - Tainan, Tainan City
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu