Doktor medicíny

University of Toronto

Popis programu

Read the Official Description

Doktor medicíny

University of Toronto

Doktor medicíny

Naše komplexní čtyřletý studijní plán transformuje studenty do vysoce kvalifikovaných a empatické lékařů.

První dva roky, nazvaný Preclerkship, vytvořit základy skrze výuku ve třídě, v anatomii laboratořích, formou přednášek a seminářů, a ve společnosti. Klinické dovednosti jsou rozvíjeny na začátku, a poskytuje tak pacienta na základě učení z roku jedna. Roky tři a čtyři jsou vynakládány v Clerkship, série otáček prostřednictvím hlavních specialit zdravotní péče. S podporou pobočky nemocnicích a zdravotnických zařízeních, studenti ponořit se hlouběji do oblastí, jako je pediatrie, geriatrie, interní lékařství a psychiatrie. Naše prvotřídní síť nemocnic a míst klinické péče o vás spojí se dnešní lékařské objevy.

V U T student učení přesahuje třídě a nemocniční zdí. U MD studentů T zapojit do všeho z oblasti výzkumu a vývoje v rámci Společenství pro atletiku, umění a kultury. Budeme Vás připojit na zdroje, které potřebujete k úspěchu.

Výjimečná Místo

Naše dvě unikátní univerzitní komunity - historický St. George areál v centru města Toronto a elegantní a moderní Mississauga areálu - umístit naše studenty v centru největší síť zdravotní péče Kanady. Spolupráce napříč širokou škálou nemocnic a nastavení klinické péče umožní našim studentům zažít rozmanitost větší Toronto oblast; a to jak v rozmezí klinických umístění mohou sledovat, a v populaci, které mohou sloužit.

Toronto (St. George) campus

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
4 let
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kanada - Toronto, Ontario
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Kanada - Toronto, Ontario
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu