Doktorát v oboru farmacie (Pharm D.)

Všeobecné informace

Popis programu

Doktorát v oboru farmacie (Pharm D.) je na úrovni 8. stupně, kterou nabízí Katedra farmacie na University of Malta Maltě, ve spolupráci s Lékařskou fakultou na University of Illinois v Chicagu (UIC), USA. Katedra farmacie na University of Malta má dlouholetou historii zkušeností v oblasti vzdělávání a výzkumu v oblasti klinické farmacie. Tento kurz je jedinečný v tom, že kombinuje vývoj a aplikaci pokročilých dovedností klinické farmacie s kontextovým výzkumem. Učené studijní jednotky jsou poskytovány společně oběma univerzitami.

Akademický titul

Studenti, kteří úspěšně dokončí program, jsou držiteli doktorátu v oboru farmacie (Pharm D.) z University of Malta .

Kandidáti, kteří úspěšně absolvují 90 ECTS a nechtějí dále pokračovat, jsou držiteli magisterského titulu v oboru pokročilé klinické farmacie na University of Malta .

Kromě vyučované komponenty, která je stejná jako u magisterského studijního programu Advanced Clinical Pharmacy, Pharm. D. Studenti se očekávají, že uskuteční disertační práci a pokročilé zkušenosti, jak je uvedeno v studijním programu.

Tento kurz připraví absolventy, kteří jsou schopni poskytnout významný příspěvek k praxi a politikám lékáren v klinické farmacie a aplikovaných oblastech. Tito absolventi budou mít potenciál vést směřování nového vývoje v oblasti farmaceutické profese a poskytovat významný dopad v jejich oboru.

Výsledky učení

  • Integrujte praktické aspekty klinické farmacie s farmakoterapeutickými koncepty založenými na důkazech.
  • Rozvíjet pokročilé dovednosti v oblasti klinických lékáren.
  • Zavést vedoucí a interprofesní aspekty.
  • Vyvíjet nové aplikace pro inovativní procesy a scénáře praxe.
  • Identifikujte strategické priority v rámci konkrétních scénářů klinických lékáren.
  • Kriticky posoudit teoretické znalosti, principy a koncepty aplikované na konkrétní disciplíny.
  • Demonstrujte reflexní a hodnotící dovednosti pro rozvoj služeb a výzkumné činnosti.
  • Navrhněte a proveďte výzkum v klinické farmacie.

Kariérní možnosti

Tento program umožní lékárníkům pracujícím v odborných oborech převzít vedoucí úlohy, které povede k politikám, vývoji v praxi a poskytováním služeb, které vycházejí z vědecké a důkazní základny.

Kurz určený pro

Lékárníci, kteří chtějí v oblasti klinické farmacie zařadit svou specializaci, budou nyní mít příležitost tuto situaci přijmout v rámci profesionálního kontextu a současně rozvíjet dovednosti a atributy výzkumu v oboru.

Požadavky na přijetí a registrace

  • Lékárna z uznávané instituce.
  • Dokumentace schopnosti praktikovat lékárníka.
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and abou ... Čtěte více

The University of Malta (UM) is the highest teaching institution in Malta. It is publicly funded and is open to all those who have the requisite qualifications. There are some 11,000 students and about twelve per cent of the student population is international. Méně