Doktorát farmacie

Všeobecné informace

Popis programu

Mise

Posláním CSU-COP je rozvoj studentů a učitelů fakulty, kteří budou mít dopad na zdravotní potřeby lidí v regionu, státě a národě. Vysoká škola poskytuje silný základ ve znalostech, integraci a aplikaci biomedicínských, farmaceutických, sociálních / behaviorálních / administrativních a klinických věd k transformaci studentů na praktiky, kteří se zavázali k humanistické službě, schopné poskytovat péči zaměřenou na pacienta, a inovativní vůdci v postupu v oboru farmacie. Vysoká škola zahrnuje poslání univerzity vzdělávat jednotlivce z různých prostředí s cílem zlepšit kulturně kompetentní péči a snížit rozdíly v péči o zdraví.

144130_CSU12Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

Hlavní body

  • 1. místo na středozápadě pro menšinové zápisy na doktorát farmacie;
  • 8. místo za nedostatečně zastoupené menšinové zápisy do doktorských programů farmacie (Americká asociace vysokých škol farmacie. Podzim 2019 nedostatečně zastoupené menšinové zápisy u doktora farmacie jako první profesionální studijní programy ve škole);
  • Velký důraz na rozmanitost a začlenění;
  • Nové osnovy zavedené v roce 2020 za účelem sladění s kompetencemi NAPLEX (licenční zkouška);
  • Malé velikosti třídy;
  • Velký podíl na zmírňování rozdílů ve zdravotní péči v místním, státním a národním společenství;
  • Interprofesionální zkušenosti a klinické zkušenosti v nemocnicích oblasti hodnotily jedny z nejlepších v zemi;
  • Mezinárodní mise.

144123_CSU1Chicago State University College of Pharmacy","author_url":"","source":""}" />

Studentský posudek

Výběr školy farmacie je náročná zkušenost. Při rozhodování jsem vzal v úvahu několik faktorů, včetně nákladů, umístění a možností programu. Nakonec jsem se rozhodl zúčastnit se CSU-COP, protože můj rozhovor zde na mě zanechal trvalý dojem, který žádná jiná škola neposkytla. Tady na CSU jsem se cítil mnohem vítanější; protože komunita v CSU-COP byla přívětivá a skutečně toužila mít mě tam.

Jako současný student jsem se naučil a vyrostl způsoby, které jsem před zahájením této didaktické cesty nepředvídal. CSU-COP mi nabídla vysoce koncentrované a přizpůsobené osnovy se silnou a přátelskou konkurenční kohortou, která mě tlačí k tomu, abych byl každý den skvělý. Stát se studentem CSU-COP mi dal příležitost rozšířit si své znalosti týkající se farmacie a získal jsem novou úroveň důvěry v sebe samého, stejně jako soubor klinických dovedností, které mi pomáhají být úspěšným studentem lékárník a doufejme, že jednoho dne brzy ještě lepší lékárník.

Alexandra Gurrola, současná studentka P3.

Poslední aktualizace Lis 2020

Informace o škole

The College of Pharmacy's mission is the development of student & faculty scholars who will impact the health care needs of people in the region, state, and nation.

The College of Pharmacy's mission is the development of student & faculty scholars who will impact the health care needs of people in the region, state, and nation. Méně