Doktorát tradiční čínské medicíny

Všeobecné informace

Popis programu

Lékař tradiční čínské medicíny

Doktor tradiční čínské medicíny je 10-semestrální program, který hluboce zkoumá oblasti tradiční čínské medicíny, jako je psychologie, onkologie, gerontologie, akupunktura detox, výzkumu a klasické texty, které nejprve zaznamenaných principy této mocné a starobylé systému medicíny.

Noví studenti se mohou ucházet přímo o tento program nebo mohou po absolvování diplomu o akupunktuře a orientální medicíně nebo dvouletém postgraduálním programu po absolvování akupunkturního diplomu přijmout jednoroční postgraduální program. Učební plán je stejný, ať už se studenti přímo týkají tohoto programu, nebo se učí z výše uvedených programů.

Možnosti studia

Škola akupunktury a orientální medicína nabízí celoroční vzdělávací příležitosti s akademickým kalendáře založeného na 3 semestry ročně. Noví studenti se mohou zapsat každý leden, květen a září a studenti si mohou zvolit buď celoroční studium, nebo absolvovat semestr nebo více podle svého uvážení. Výběrem jejich průběh zatížení každý semestr, studenti mohou absolvovat jakoukoli semestr na částečný úvazek nebo na plný úvazek.

Studenti, kteří se nechtějí zapsat do žádného programu, mohou také absolvovat individuální kurzy pro osobní obohacování, pokud jsou splněny příslušné předpoklady.

Klinická výuka

Studenti v programu doktora tradiční čínské medicíny mohou absolvovat veškerý klinický výcvik na Studentské klinice na kampusu ČLR nebo se mohou účastnit našeho Globálního programu pro zviditelnění, Programu pro klinický externship nebo s naším klinickým partnerem v Číně, Liaoning University of TCM. Full-time studenti obvykle začínají klinického výcviku přes pozorování během prvního týdnu studia.

Přijímací řízení

Vstupné do školy Akupunktura a orientální medicíny v Pacific Rim College je na základě soutěže. Zadávání studenti musí mít maturitu nebo zkoušku rovnocennosti. Kromě toho jsou všechny non-rodilí anglicky mluvící žadatelé musí prokázat zvládnutí psané a mluvené angličtiny. Jakýkoliv zahraniční uchazeč může být požadováno, aby předložil oficiální skóre zprávu z angličtiny dokonalé úrovně zkoušky, jako je TOEFL (Test z angličtiny jako cizího jazyka) nebo IELTS (International English Language Testování System).

Pacific Rim College je odhodlán vyrábět pouze nejvyšší kvality zdravotní praktiky. V důsledku toho si vyhrazujeme právo přiznat a aby zůstala pouze studentů, kteří demonstrují potenciál dosáhnout v horní-nejvíce úrovni. Žadatelé budou hodnoceny na základě zásluh, jako je vysoký akademický úspěch, emoční zralosti, humanitární činnosti, morálky, zapojení komunity a zkušenosti týkající se zdraví.

Uchazečům se doporučuje, aby se ucházeli nejméně 6 týdnů před začátkem semestru. Aplikace budou nadále přijímány i mimo tento bod a budou hodnoceny, ale prostor pro zápis nemusí být k dispozici až do příštího semestru. Po příznivém přezkoumání žádosti naší přijímací komise se můžete obrátit na pohovor, který lze provést telefonicky, pokud není možný rozhovor mezi osobami.

Školné a poplatky

Výuka je založena na jednu kreditního systému. I když vysoká škola poskytuje šablonu pro absolvování kurzu v rámci každého programu, v konečném důsledku každý student určuje jeho nebo její zatížení a plán kursu a tím i za semestr výuky. Auditované úvěry se nevztahují na požadavky dokončení studia. Všechny uvedené ceny jsou v kanadských dolarech. U každého semestru, plné školné cena je splatná na první den třídy.

Poslední aktualizace Prosinec 2017

Informace o škole

Pacific Rim College is a government (PCTIA) accredited academic institution of complementary and integrative medicine located on Vancouver Island in beautiful Victoria, British Columbia. The college w ... Čtěte více

Pacific Rim College is a government (PCTIA) accredited academic institution of complementary and integrative medicine located on Vancouver Island in beautiful Victoria, British Columbia. The college was founded to provide world-class education, modern research opportunities and premier clinical services in a variety of medical modalities. Méně