HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Spolupracovník stupňů jsou skvělou volbou pro všechny studenty, kteří hledají nové cesty po absolvování sekundárního vzdělávání. Tyto tituly mohou být obecně dokončena během jednoho roku až tří let, i když většina studentů dokončit během asi dvou let.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Spolupracovník studijní ošetřovatelské programu

Lurleen B Wallace Community College
Diplomovaný specialista
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Ošetřovatelství je profesionální kariéru, která vyžaduje schopnosti kritického myšlení. Oboru ošetřovatelství může poskytnout emocionální odměny a profesní výhody. Sestry dnes ...

Čtěte více

Diagnostické zdravotnické sonografie

Lurleen B Wallace Community College
Diplomovaný specialista aplikovaných věd
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Program na Lurleen B. Wallace Community College Diagnostický Zdravotnický sonografie je dvouleté Associate v Applied Science studijního programu. Nová třída DMS je zvolen každ ...

Čtěte více