HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Jednotlivci, kteří chtějí zlepšit své dovednosti soubor a vstup do pracovního procesu rychle může zapsat do diplomové programu. Tyto programy jsou dostupné v širokém spektru oborů a obvykle zabere méně času k dokončení než určité míry.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Uvedena jako největší město ve státě Texas a čtvrté největší celostátní počtu obyvatel, je město Houston proslulý masivní a jedinečné panorama, která ji definuje. Kromě toho, že více než 2 miliony lidí bydlí zde, město má čtyři státní univerzity v rámci svých hranic. To nezahrnuje větší počet soukromých vysokých vzdělávacích institucí.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Zubní asistent

Altierus Career College
Diplom
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Tento program zahrnuje preventivní stomatologii, výživu, zdraví zubů, regenerační stomatologii, zubní vědy, zubní rentgenografii a zubní speciality, jako je endodoncie, parodo ...

Čtěte více

FARMACEUTICKÝ TECHNIK

Altierus Career College
Diplom
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Tento program je postaven na pokynech Americké společnosti zdravotnických systémů lékárníků (ASHP).

Čtěte více

Lékařský asistent

Altierus Career College
Diplom
Zář 2021

Tento program zahrnuje strukturu a funkci hlavních tělesných systémů a lékařskou terminologii, diagnostické a terapeutické postupy, počítačové dovednosti, administrativní proc ...

Čtěte více