HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Jednotlivci, kteří chtějí zlepšit své dovednosti soubor a vstup do pracovního procesu rychle může zapsat do diplomové programu. Tyto programy jsou dostupné v širokém spektru oborů a obvykle zabere méně času k dokončení než určité míry.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Kardiovaskulární technolog

American Institute of Healthcare and Technology
Diplom
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Program Kardiovaskulární technolog je dvouletý komplexní program, který vás zavede na cestu zdravotní péče zahrnující didaktické, laboratorní a klinické zkušenosti. ...

Čtěte více

Diagnostická lékařská sonografie

American Institute of Healthcare and Technology
Diplom
Zář 2021
Angličtina
Kampus

Program Diagnostic Medical Sonography je dvouletý komplexní program, který generuje snímky používané k hodnocení a diagnostice různých zdravotních stavů. Úloha diagnostického ...

Čtěte více