$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Kanada.

Jednotlivci, kteří chtějí zlepšit své dovednosti soubor a vstup do pracovního procesu rychle může zapsat do diplomové programu. Tyto programy jsou dostupné v širokém spektru oborů a obvykle zabere méně času k dokončení než určité míry.Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozp… Čtěte více

Jednotlivci, kteří chtějí zlepšit své dovednosti soubor a vstup do pracovního procesu rychle může zapsat do diplomové programu. Tyto programy jsou dostupné v širokém spektru oborů a obvykle zabere méně času k dokončení než určité míry.

Kanada je severoamerický země, skládající se z deseti provincií a tří teritorií. Nachází se v severní části kontinentu, se rozprostírá od Atlantiku k Pacifiku a na sever do Severního ledového oceánu.

Richmond město má výjimečný vzdělávací zázemí, které poskytují kolaborativního výzkum a vzdělávací prostředí. Orgány v tomto městě nabízíme mimořádnou kombinaci různých oborů, jako je právo, lékařské související, obchod a uměnovědná studia.

Univerzity pro titul bakaláře Kanada. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Kanada zde.

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Vancouver Beijing College Of Chinese Medicine
Richmond, Kanada

Program Registered Acupuncture (R.Ac.) poskytuje absolventovi odborné školení v tradiční čínské lékařské akupunktuře.

Program Registered Acupuncture (R.Ac.) poskytuje absolventovi odborné školení v tradiční čínské lékařské akupunktuře. -
Diplom
Denní studium
Kombinované studium
2 - 3 roky
Angličtina
Kampus
 
Vancouver Beijing College Of Chinese Medicine
Richmond, Kanada

Program Registrovaná bylinkářská tradiční čínská medicína (R.TCM.H) poskytuje absolventovi odborné školení v bylinné medicíně (tradiční čínská medicína).

Program Registrovaná bylinkářská tradiční čínská medicína (R.TCM.H) poskytuje absolventovi odborné školení v bylinné medicíně (tradiční čínská medicína). -
Diplom
Denní studium
Kombinované studium
2 - 3 roky
Angličtina
Kampus