Zdravotní Diplomy

Existuje mnoho zdravotních diplomů nabízené v mnoha lékařských a vysokých škol po celém světě. Existují různé druhy diplomu dostupné z biochemie, akupunktura, Paramedics, lékařské vědy, výživy, veterinárního lékařství, ošetřovatelství, farmacie, stomatologie, a mnoho dalších. Diplomy slouží velké množství účelům pro různé studenty: oni jsou někdy používány poskytovat další odborné vzdělávání a kvalifikace, nebo překlenout propast mezi různými fázemi akademického studia. Rozmanitost různých diplomů souvisejících se zdravím, může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších diplomů uvedených níže.

Newly Added Healthcare Diplomas

London School of Hygiene & Tropical Medicine

Postgraduální Diplom V Demografii

Červen 9, 2018
Jedná se o jedinečný program, který nabízí odborné vzdělávání v populačních studiích, které kladou důraz na zdravotní a sociální epidemiologii.

University of Essex Online

PG Dip International Healthcare Management

Červen 4, 2018
Rozvíjejte důvěru a získáte vodcovské schopnosti a zajistíte, že jste na cestě k celosvětovému úspěchu s naším postgraduálním diplomem v oboru mezinárodní zdravotní péče. Zvyšte své znalosti a porozumění teorii řízení, výzev, postupů a naučíte se, jak úspěšně vést v rámci globálního zdravotního prostředí.

The New England School of English

Kurz Lékařské Angličtiny

May 8, 2018
Lékařská angličtina je kurz po ukončení školní docházky, jehož cílem je učit studenty běžnou anglickou lékařskou terminologii, jak je používána v různých prostředích.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo