Zdravotní Diplomy

Existuje mnoho zdravotních diplomů nabízené v mnoha lékařských a vysokých škol po celém světě. Existují různé druhy diplomu dostupné z biochemie, akupunktura, Paramedics, lékařské vědy, výživy, veterinárního lékařství, ošetřovatelství, farmacie, stomatologie, a mnoho dalších. Diplomy slouží velké množství účelům pro různé studenty: oni jsou někdy používány poskytovat další odborné vzdělávání a kvalifikace, nebo překlenout propast mezi různými fázemi akademického studia. Rozmanitost různých diplomů souvisejících se zdravím, může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších diplomů uvedených níže.

Newly Added Healthcare Diplomas

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Diplom V Oboru Farmaceutické řízení

May 17, 2018
Obecný cíl: účastník zná základy správy farmaceutického průmyslu a chápe jejich vztah k úspěchu organizací průmyslu. Integrace těchto znalostí poskytne účastníkovi komplexnější vizi o výzvách a příležitostech farmaceutického průmyslu.

The New England School of English

Kurz Lékařské Angličtiny

May 8, 2018
Lékařská angličtina je kurz po ukončení školní docházky, jehož cílem je učit studenty běžnou anglickou lékařskou terminologii, jak je používána v různých prostředích.

London South Bank University

PgDip Ve Zdravotnictví (odborná Veřejná Zdravotní Péče)

May 8, 2018
Jedná se o zdravotní kurz CPD pro registrované zdravotní sestry. Tento PgDip je určen pro registrované sestry s bakalářským vzděláním. Registrované zdravotní sestry s diplomem by si místo toho měli vybrat kvalifikaci BSc (Hons).

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo