Zdravotní Diplomy

Existuje mnoho zdravotních diplomů nabízené v mnoha lékařských a vysokých škol po celém světě. Existují různé druhy diplomu dostupné z biochemie, akupunktura, Paramedics, lékařské vědy, výživy, veterinárního lékařství, ošetřovatelství, farmacie, stomatologie, a mnoho dalších. Diplomy slouží velké množství účelům pro různé studenty: oni jsou někdy používány poskytovat další odborné vzdělávání a kvalifikace, nebo překlenout propast mezi různými fázemi akademického studia. Rozmanitost různých diplomů souvisejících se zdravím, může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších diplomů uvedených níže.

Newly Added Healthcare Diplomas

Kursk State Medical University

Pre-univerzitní program v medicíně a vědě (Nadace ve vědě)

Říjen 18, 2018
Přípravné kurzy pro studium medicíny a přírodních věd probíhají v našem předuniverzitním středisku určené pro studenty, kteří mají O-level nebo jakýkoli jiný ekvivalent.

Vancouver Career College

Diplom v akupunktuře YR1

Říjen 18, 2018
Akupunkturní program je unikátní program, který je zkrácenou verzí čtyřletých programů nabízených na univerzitách TCM v Číně. Studenti se naučí praktikovat starobylé umění akupunktury a získat solidní pochopení přístupu tradiční čínské medicíny ke zdravotní péči.

ESEM France

Kinezioterapie

Říjen 18, 2018
ESEM France vám nabízí integraci bakalářského oboru fyzioterapie do jednoho z partnerských areálů. Trénink fyzioterapie trvá celkem 4 roky, je přístupný bez kurzů PACES z maturitní zkoušky.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo