Zdravotní Diplomy

Existuje mnoho zdravotních diplomů nabízené v mnoha lékařských a vysokých škol po celém světě. Existují různé druhy diplomu dostupné z biochemie, akupunktura, Paramedics, lékařské vědy, výživy, veterinárního lékařství, ošetřovatelství, farmacie, stomatologie, a mnoho dalších. Diplomy slouží velké množství účelům pro různé studenty: oni jsou někdy používány poskytovat další odborné vzdělávání a kvalifikace, nebo překlenout propast mezi různými fázemi akademického studia. Rozmanitost různých diplomů souvisejících se zdravím, může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších diplomů uvedených níže.

Newly Added Healthcare Diplomas

American National University

Centrální Servisní Technik Pro Sterilní Zpracování Techniky

Únor 15, 2018
Diplomový program Centrální služby pro sterilizační techniku ​​je vaší rampou na jednu z nejzajímavějších profesních oborů ve zdravotnictví. Technici Central Service / Sterile Processing nejsou nejen integrální součástí zdravotnictví, ale i tento diplom je nezbytnou součástí studijního programu chirurgické techniky a centrálního sterilního zpracování a certifi… [+]kačního programu chirurgické první asistentky. [-]

Instituto Piaget

Fyzioterapie: Specializace V Intervenčního Pohybového Systému

Únor 11, 2018
Fyzioterapeutů, kteří podnikají tento absolvent s dovednostmi zasáhnout do pohybového prostoru s profesionální autonomii.

Tecnológico de Monterrey (Educación Continua Presencial)

Diplom V Oboru Farmaceutické řízení

Únor 13, 2018
Účastník zná základy podávání farmaceutického průmyslu a pochopit svůj vztah k úspěchu průmyslových organizací. Integrace těchto poznatků dá se účastník komplexnější pohled na výzvy a příležitosti pro farmaceutický průmysl.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo