Zdravotní Diplomy

Existuje mnoho zdravotních diplomů nabízené v mnoha lékařských a vysokých škol po celém světě. Existují různé druhy diplomu dostupné z biochemie, akupunktura, Paramedics, lékařské vědy, výživy, veterinárního lékařství, ošetřovatelství, farmacie, stomatologie, a mnoho dalších. Diplomy slouží velké množství účelům pro různé studenty: oni jsou někdy používány poskytovat další odborné vzdělávání a kvalifikace, nebo překlenout propast mezi různými fázemi akademického studia. Rozmanitost různých diplomů souvisejících se zdravím, může být ohromující - Don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších diplomů uvedených níže.

Newly Added Healthcare Diplomas

Stenberg College

Diplom ve zdravotní asistentky

Prosinec 1, 2018
Asistenti v oblasti péče o zdraví poskytují podporu starším osobám a pomáhají jim udržovat si úroveň nezávislosti a současně zmírňovat jejich bolest a zlepšovat kvalitu jejich života. Budete se starat o lidi se sníženými schopnostmi seberealizovat a podporovat a udržovat klientovu nezávislost a důvěru.

BCNH College of Nutrition & Health

Úroveň 6 Diplomy ve výživě

Listopad 20, 2018
Kurzy BCNH úrovně 6 jsou určeny pro uchazeče, kteří chtějí kvalitní vzdělání, ale nemají nutně čas nebo finanční prostředky na to, aby se zavázali k plnému programu BSc (Hons).

Atlântica

Postgraduální studium fyzioterapie ve Společenství: modely podnikání a intervence

Listopad 7, 2018
Zákrok Fyzioterapeuta v komunitě je v embryonální fázi a představuje se jako rostoucí oblast intervence, která představuje okraj příležitosti pro realizaci dovedností Fyzioterapeutů v této oblasti, pokud jde o výuku a propagaci zdravotní gramotnosti, podpory zdraví, prevence, léčby a rehabilitace vyžadující specifické znalosti a nástroje.… [+] [-]

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo