Read the Official Description

Asistenti ve zdravotnictví poskytují neocenitelnou podporu zdravotnickému průmyslu tím, že pečují o pacienty s tělesným nebo duševním onemocněním, kteří mají trvalé nebo dočasné domácí péči. Studenti zapsaní do programu Zdravotní asistence na CDI College získávají zkušenosti se širokou škálou odvětví pokračující péče včetně domácích zdravotnických oborů, důchodců, skupinových domů, hospiců a zařízení dlouhodobé péče.

Studenti se učí, jak reagovat na fyzické a emocionální potřeby klienta, podporovat tělesnou a duševní aktivitu, komunikovat s klientem a členy rodiny, pomáhat s osobní péčí a hygienou a zvládat speciální zařízení. Absolventi programu se stávají kvalifikovanými komunikátory, kteří jsou schopni poslouchat a porozumět svým klientům při poskytování výjimečných služeb zdravotní péče.

Studenti dostanou příležitost prožít skutečné pracovní prostředí a prakticky se naučit praktikujícím z oblasti zdravotnictví, což podtrhuje, jak CDI College hodnotí praktickou součást tohoto programu stejně jako teoretická součást. V kombinaci s podporou kariérových služeb poskytuje program Zdravotní asistenta absolventům vítěznou formu úspěšné kariéry.

Program taught in:
Angličtina

See 20 more programs offered by CDI College »

Last updated April 2, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
100 hodin
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date