Diplom V Oboru Zdravotní Péče

Reeves College

Popis programu

Read the Official Description

Diplom V Oboru Zdravotní Péče

Reeves College

Zdravotní asistenti pracují pod dohledem zdravotních sester, ale denně pracují s klienty. Většina klientů zdravotní péče trpí chronickým onemocněním nebo fyzickým nebo kognitivním postižením, jako je Alzheimerova choroba, poranění páteře, epilepsie a demence. Zdravotní asistenti poskytují nezbytnou podporu a pomoc, kterou potřebují klienti, aby jim pomohli plnit nezbytné úkoly pro každodenní život. Mezi tyto úkoly patří mimo jiné pomoc při jídle, dodávka léků, výroba postelí, mobilita klientů a pomoc při péči o děti.

Efektivní komunikace je klíčovou složkou role poradce v oblasti zdravotní péče. V mnoha případech se zdravotní asistenti potýkají s obtížnými situacemi, které vyžadují, aby se důvěra a zkušenosti řešily nenásilným způsobem.

Na Reeves College zdůrazňujeme důležitost profesionality a školíme naše studenty, jak rozpoznat potenciálně násilné situace a jak je vyřešit a vyřešit. Studenti, kteří jsou zapsáni do našeho diplomového programu Zdravotní asistenti, dokončí praktické stáže v zařízeních péče, kde si vezmou znalosti, které se naučili v učebně, a aplikují je na klienty v reálných situacích.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace March 23, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2018
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Kanada - Edmonton, Alberta
Datum začátku : Sept. 2018
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2018
Kanada - Edmonton, Alberta
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu