Přečtěte si oficiální popis

Začněte kariéru v rostoucím a poptávaném lékárenském průmyslu s diplomem CDI College oboru lékáren . Tento komplexní program učí studenty o základních dovednostech a znalostech potřebných pro úspěšnou kariéru jako technik farmacie.

Studenti získají praktické zkušenosti v oblasti vydávání, složení, matematiky, počítačového zpracování a zadávání dat, interakce mezi drogami / těly a systémy dodávání léků. Navíc studenti praktikují své dovednosti v oblasti zákaznických služeb a učí se o různých farmaceutických prostředích, jako jsou maloobchod, nemocnice a malé podniky.

Rozvojem dovedností v reálném světě v oblasti řízení konfliktů a komunikace budou mít absolventi větší znalosti o dynamických povinnostech a dovednostech potřebných pro kariéru jako technik lékáren. CDI College je hrdý na naše výjimečné schopnosti, všechny s odbornými zkušenostmi a odbornými znalostmi ve farmaceutické oblasti studia.

Studenti absolvují cvičení v komunitní lékárně, kde získají praktické pracovní zkušenosti.

Program Lékařů Technik také zahrnuje zasedání kariérového rozvoje, které pomáhají s rozhovory o dovednosti, hledání zaměstnání a kariérovým poradenstvím. Absolventi tohoto programu budou mít možnost požádat o certifikační zkoušku, kterou nabízí rada pro zkoušení lékáren v Kanadě (PEBC) a zaregistrují se na britské kolumbijské lékárnické fakultě.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 19 více kurzů z CDI College »

Poslední aktualizace April 4, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
100 hodin
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Sep 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Sep 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date