Read the Official Description

Buďte součástí rostoucího zdravotnického a wellnessového odvětví tím, že se zapíšete do diplomového programu CDI College Masážní terapie . Profesionální masážní terapeuti jsou ceněni zdravotničtí pracovníci, kteří se specializují na regeneraci, relaxaci a další wellness procedury. Tento diplomový program začíná základními dovednostmi v masážní terapii, hydroterapii, nápravě, palpacích a hodnocení.

Různé typy masérských procedur jsou zkoumány tak, aby studenti prožili širokou škálu možných specializačních oblastí. Témata lékařské vědy zahrnují farmakologii, anatomii, fyziologii a patologii. Kromě toho se studenti dozví o etice v průmyslu a odborné komunikaci.

Povinná klinická praxe na konci programu umožňuje studentům praktikovat masážní terapii pod dohledem registrovaného masérského terapeuta. Absolventi jsou povzbuzováni, aby se zaregistrovali u Asociace přírodních lékařů Kanady.

CDI College nabízí studentům kariérové ​​poradenství a plánovací služby s cílem pomoci při hledání zaměstnání, rozhovoru a pokračování v psaní. Absolventi mohou najít zaměstnání v soukromých klinikách, nemocnicích, zdravotnických a rehabilitačních centrech, lázních, posilovnách, sportovních organizacích a mohou dokonce pracovat jako samostatně činní masážní terapeuti.

Program taught in:
Angličtina

See 20 more programs offered by CDI College »

Last updated April 5, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date
Location
Application deadline
End Date