Read the Official Description

CDI College Lékařský laboratorní asistent / Technický diplomový program připravuje studenty na výzvy kariéry pracující v lékařské laboratoři.

Program kombinuje teoretické a praktické prvky laboratorní práce v dobře vybavené třídě / laboratoři. Studenti získají znalosti o klíčových vědeckých principech, včetně základů anatomie, fyziologie a lékařské terminologie, klinické chemie, laboratorní mikrobiologie, hematologie a imunohematologie, kardiovaskulárního systému včetně EKG a vitálních funkcí, analýzy moči a tělesných tekutin, odběru vzorků, klinických patologie, cytologie a histologie.

Kariérní příležitosti pro absolventy tohoto programu zahrnují práci v soukromých diagnostických laboratořích, laboratořích veřejného zdraví, nemocničních laboratořích nebo ambulancích, laboratořích pro kontrolu kvality (zkušebnictví potravin jako podpůrný technik), pojišťovnám jako mobilní lékařské laboratoři, veterinárním laboratořím, kanceláře nebo klinik a dalších typů nastavení zdravotnických ordinací.

Program taught in:
Angličtina

See 20 more programs offered by CDI College »

Last updated March 30, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date