Read the Official Description

Studenti, kteří se zajímají o různé oblasti lidského rozvoje, včetně funkčního pohybu, lidských poruch a zranění a rehabilitace, naleznou kariérový zápas s programem Asistent rehabilitační terapie CDI College Assistant Physiotherapist Assistant .

Tento diplomový program připravuje absolventy se základními znalostmi, dovednostmi, hodnotami a chováním potřebnými pro zaměstnání v komunitních a soukromých agenturách, nemocnicích, klinikách a rehabilitačních centrech. Asistenti fyzioterapeutů a asistenti pracovních terapeutů hrají významnou roli, pracující ve spolupráci a pod dohledem fyzioterapeutů a terapeutů z povolání.

Kurzy v programu Rehabilitační terapie jsou zaměřeny na pochopení lidského vývoje a lidského těla. Studenti budou studovat tělesné mechaniky a systémy, biochemii, anatomii a fyziologii, terapeutické cvičení a využití pokročilých technologických zařízení.

Klientská péče je také silná pozornost; správa záznamů a komunikace s klientem jsou neocenitelné dovednosti, které mohou studenti učit. Vedle studijní třídy jsou studenti povinni dokončit klinické umístění v komunitě. Studenti dostanou příležitost dokončit svou praxi v libovolném oboru, který si vyberou.

Program taught in:
Angličtina

See 20 more programs offered by CDI College »

Last updated April 4, 2018
This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019

Location
Application deadline
End Date