Diplom ve zdravotnictví a fitness

Shaw Academy

Popis programu

Read the Official Description

Diplom ve zdravotnictví a fitness

Shaw Academy

Během posledních několika let je těžké nevidět na téměř každodenní bázi poslední článek, rádio nebo televizní spot o nejnovějších trendech v chudnutí, zdraví a kondici. Zmatený? Nejsem překvapen. Pravdou je, že základy ztráty hmotnosti a formování se nikdy nezměnily. Tento kurz, na rozdíl od jiných, je založen na více než 20 letech reálných osobních tréninkových metod, které pomohly tisíce lidí zhubnout, tónovat, uchopit se a nakonec se naučit řídit své tělo po celý život. Zaregistrujte se, abyste mohli začít./>

detaily kurzu

Lekce 1 - jak se změříte?

Díky tolika konfliktním informacím o výživě a zdraví, které přicházejí z médií, se zdá, že lidé jsou více zmateni než kdy jindy o tom, jak udržet váhu, zůstat fit, zdravý a plný energie. V lekci 1 zjistíte, proč je důležité jíst dobře a cvičit pravidelně, abyste si udrželi svou fyzickou zdatnost, duševní zdraví a první krok, jak si užívat každý krok procesu.

Lekce 2 - ovládání tvaru těla

V této lekci se podíváme na fyzické a biologické podmínky potřebné k udržení vaší hmotnosti, tvaru těla a energetické úrovně. Podíváme se také na to, jaké změny je třeba udělat, abyste se dostali z vyšších hladin tuku v těle na středně těžké a chudé tělesné tuky.

Lekce 3 - Zdravé stravování pro lepší tělesnou hmotnost / ztrátu tuku

V lekci 3 se podíváme na aspekty vaší stravy, které mohou způsobit, že si váhu udržíte. Naučíte se, které části vaší stravy potřebují nejvíce vylepšení a současně zvyšují informovanost o kaloriích. Podíváme se na komfortní jídlo, proč ho toužíme a jak ho můžeme změnit.

Lekce 4 - jsme určeni k výkonu

Se vzestupem vozidel, strojů a technologií se usídlení stává normou. Ale naše zdraví závisí na pohybu - naše tělo pracuje nejlépe, když jsou aktivní. V této lekci se dozvíte, proč je cvičení tak důležité udržet zdravou váhu, zdravé kosti, silné svaly a snížit riziko onemocnění a deprese.

Lekce 5 - Kardio pro ztrátu tuku, lepší energii a snížený stres

Takže konečně pochopíte, co fitness znamená v praktickém smyslu, ale jak vyvíjíte plán začít? Rozdělíme jeden z nejvíce zneužívaných typů cvičení, Cardio (kardiovaskulární cvičení) a roli, kterou hraje ve vaší kondici, tvaru těla a celkové energetické hladině.

Lekce 6 - Silový trénink pro ztrátu tuku, silnější klouby a vaše tělo snů

"Ale neznamená to, že by mě trénink vypadal příliš objemně?" Silový trénink je snadno nejvíce nepochopenou formou cvičení za posledních 20 let. V této lekci se podíváme na to, jak silový trénink je nejúčinnější cvičení pro tvarování těla, spalování tuku a základy plánování vašich cvičení bez ohledu na to, jakým výchozím bodem.

Lekce 7 - Bariéry k dosažení výsledků

Dokonce i s nejvíce dokonale navrženým individuálním programem pro fitness a výživu existují běžné překážky, které mohou lidem zastavit dosažení požadovaných výsledků. V této lekci se podíváme na překonání stresu, přizpůsobení cvičení do vašeho života a užívání celého procesu.

Lekce 8 - Nástroje pro dlouhodobý úspěch

Ve své poslední lekci mluvíme o dalším kroku vašeho transformace konečného těla ao tom, co musíte udělat během následujících 12 měsíců, abyste skutečně dosáhli svých dlouhodobých výsledků, zatímco milujete každou minutu. Jak jsem řekl v lekci 1, Cítit se cítit 1% každý den.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace February 9, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
4 týdnů
Kombinované
Price
Cena
Free
Information
Deadline
Locations
Irsko - Ireland Online
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Irsko - Ireland Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu