Diplom ve výživě

Shaw Academy

Popis programu

Read the Official Description

Diplom ve výživě

Shaw Academy


Jak zdravá je vaše strava? Jste zmatený o tom, co jíst? Chcete pomáhat druhým zlepšit svůj životní styl? Náš výživový program je čtyřtýdenní návod, který vám pomůže změnit nebo zlepšit svůj životní styl. Naučíte se vytvářet vyvážená jídla, nastavovat cíle, přizpůsobit stravování tak, abyste dosáhli svých cílů a nakonec pochopili, jak zvládnout své zdraví. Ideální pro všechny, kteří chtějí zhubnout, zvýšit energetickou hladinu nebo pro ty, kteří chtějí doplnit výživu do svého seznamu odborných dovedností./>/>

detaily kurzu

LEKCE 1 - Zdraví je vaše bohatství

Jaká je vaše výživa právě teď? Jíte dostatečně? Přejíždíte? Tato lekce vám poskytuje nástroje pro výpočet vašich požadavků a posouzení vlastního životního stylu. Naučíte se, jak provést základní měření, zjistěte, kde jsou požadována zlepšení.

LESSON 2 - Magické makro

Naučte se přesně, co jsou sacharidy, bílkoviny a tuky a kde je najdete v potravinách. Rozvíjíte znalosti potřebné k vyvážení živin a prozkoumejte části vaší stravy, které mohou potřebovat zlepšení. Získáte také pochopení toho, jak jídlo, které jeme, může mít vliv na naše zdraví.

LESSON 3 - Mighty Micro je

A co vitamíny a minerály? Potřebujeme ty kluky také. Zjistěte důležitost mikrovlnné trouby a kde ji získáte. Co se stane, pokud ve stravě nezahrnujete denní dávky mikroživin? Piješ vodu? Zjistěte, proč potřebujeme vodu v těle a účinky dehydratace na tělo.

LEKCE 4 - Diety světa

Po celém světě existuje mnoho Pyramidů pro zdravé stravování nebo pokyny. Znáte pokyny ve vaší zemi? V této lekci přečtěte některé globální pokyny. Obsahují dostatek zeleniny? Odstraňují skupiny potravin? Co si myslíte, že je nejjednodušší následovat?

LESSON 5 - Pomáhat sobě

V lekci 5 získáte zkušenosti s manipulací s výživou podle svých individuálních potřeb. Chcete zhubnout? Jste velmi aktivní? Zabraňujete vašemu pokroku tím, že jíte rychlé občerstvení? Naučte se, jak vypočítat vaše makronutrienty, abyste pomohli dosáhnout vašich cílů.

LEKCE 6 - Energizujte svůj život

Trpíte propuknutím 3pm? Spoléháte se na cukr nebo kofein, který vás během dne vytahuje? Postupujte podle našich nejlepších tipů, abyste mohli s důvěrou pokračovat ve změně životního stylu a vytvořit dlouhodobé výsledky. Tato lekce se nesmí chybět.

LESSON 7 - Body

Máte stresující domácí nebo pracovní život? Máš dostatek spánku? Zažili jste pocity úzkosti nebo deprese? Naše mysl, tělo a výživa jsou spojeny. Tato lekce vám poskytne jednoduché, ale efektivní změny stravy, které budou vyhovovat vašemu životnímu stylu a zlepšíte zdraví.

LEKCE 8 - Specializované diety

Jste vegetarián nebo vegan? Máte celiakii nebo trávicí problémy? Máte netolerance nebo alergii? Máte speciální požadavky na stravu, které mohou bránit výběru jídla? Rozvíjet dovednosti pro čtení štítků, vyhýbat se kontaminaci potravin a zajistit, že dosáhnete optimální výživy prostřednictvím správných potravin.

Začněte se učit nyní

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace February 9, 2018
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
4 týdnů
Kombinované
Price
Cena
Free
za měsíc
Information
Deadline
Locations
Irsko - Ireland Online
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Irsko - Ireland Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu