Diplom v oboru sport a cvičením

Shaw Academy

Popis programu

Read the Official Description

Diplom v oboru sport a cvičením

Shaw Academy

57618_button_click-here-day-free-trial1.jpg

Ačkoliv se to může zdát samozřejmé, někteří sportovci a fitness nadšenci si nejsou vědomi, jaký dopad může mít jídlo na školení a výkonu. Dobře naplánovaný jíst strategie bude mít pozitivní vliv na hospodářskou soutěž, fitnes, zotavení, snížení rizika nemoci, a co je nejdůležitější, který vám pomůže dosáhnout optimálních výsledků. Tento kurz poskytuje analýzu založené na důkazech a sportovní výživy. To vám dá znalosti a dovednosti, které potřebujete k dosažení vašeho sportovní výživu a sportovní výkonnostní cíle.

Podrobnosti o kurzu

Lekce 1 - Co Paliva energetických systémů?

Proč přesně je sportovní výživa tak důležitá? Začneme průběh projednávání makroživiny, zdroje paliva, které používáme při cvičení, a poskytnout přehled energetického metabolismu. Stanete křišťálově jasné, že je důležité sportovní výživy a proč je klíčem k získání kondice a vysoký výkon.

LEKCE 2 - sacharidy jako palivo při cvičení

Zde se dozvíte, že je důležité sacharidy jako primární zdroj paliva pro cvičení. Podíváme se na aktuální doporučení pro různé skupiny sportovců a diskutovat o jejich příjem sacharidů, a jak to může zlepšit výkon optimalizací zásoby energie v těle.

LEKCE 3 - bílkoviny a tuky pro cvičení

Jedním z nejžhavějších témat v oblasti sportovní výživy v těchto dnech, že je důležité bílkoviny a tuky pro sportovní výkon. Dozvíte se vše o úloze bílkovin v energetickém metabolismu, s komplexní analýzou vlivu esenciálních aminokyselin pro optimální zdraví a výkonnost. budou také analyzovány tuk metabolismus a jeho účast při cvičení.

Lekce 4 - Hydratační pro optimální sportovní výkon

Získáte komplexní pochopení toho, jak stav hydratace ovlivňuje váš výkon a budeme uvažovat o vědu za sportovní nápoje. Podíváme se na přesném doporučené požadavku tekutin předem, v jeho průběhu, a po cvičení. Dozvíte se také o ztrátě tekutin a elektrolytů v průběhu cvičení a jaké faktory životního prostředí může přispět k tomuto.

LEKCE 5 - mikroživiny a doplňky

V lekci 5, dostaneme na dno tajemství obklopující vitamíny a minerály. Jako stopové prvky jsou často zaměněn s energií, sílu a optimální výkon, bude tato lekce zkoumat výskyt a účinky vitamínů a minerálů nedostatky v sportovců. Dozvíte se pravdu o sportovních doplňků. Budeme diskutovat účinky doplňků na sportovní výkon a přezkoumat důvody pro své navrhované blahodárných účinků.

Lekce 6 - Živný Načasování: kdy, co a kolik jíst?

Je nesmírně důležité být si vědom toho, jak načasování našich jídel, tedy před, během a po události, ovlivňuje výkon. Jak jíst out má obrovský vliv na naše zotavení poté, co jsme vypracovali, se dozvíte, co a jak se správně jíst po cvičení a zvýší váš imunitní systém.

LEKCE 7 - Jak se přihlásit své znalosti

Chcete, aby se větší kontrolu vašeho příjmu kalorií? Dozvíte se o RMR (Odpočinek metabolismus) a jak odhadnout, kolik kalorií byste měli jíst pro vaše úrovní hmotnosti, věku, pohlaví a aktivity. To vám umožní převzít kontrolu nad vaší příjem kalorií, zda si přejete ztratit, zachovat nebo přibírání na váze.

LEKCE 8 - Strategie pro hubnutí a zesílení svalové hmoty

Takže víte, co jíst, ale nemáte ponětí, jak dosáhnout správné hmotnosti pro váš sport? Dalo by se dělat to všechno špatně! Tato lekce vám pomůže pochopit, že je důležité složení těla na výkon a jak buď ztratit tuk nebo získat svalovou hmotu ve zdravém, trvalou cestou.

Začít učit angličtinu právě teď

Diplom v oboru Web Designv

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Online forma
Start Date
Datum začátku
Přihlašování započato
Duration
Délka trvání
4 týdnů
Kombinované
Price
Cena
Free
měsíčně
Information
Deadline
Locations
Irsko - Ireland Online
Datum začátku : Přihlašování započato
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Přihlašování započato
Irsko - Ireland Online
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu