Diplom farmacie

Všeobecné informace

Popis programu

CO SI lišíme?

1. Zaměření na péči o pacienty

Lékárna Stupeň nabízíme na CEU-UCH je zaměřena na management péče ve všech oblastech farmacie (v lékárnách, nemocnicích apod.) Tam jsou dvě klíčové věci, které dělají naše stupeň odlišný: - Náš kurz byl strukturován a vyvinut tak, aby všechny subjekty mají zaměřit na péči o pacienta.

  • Lékárna Praxe ve třídě je nápad, který byl průkopníkem ve Španělsku a je ve třídě, která kopíruje skutečný lékárna. Je to oblast navržen tak, aby studenti mohli cvičit interakci s reálnými pacienty a naučit se zvládat různé léky. Studenti budou pracovat v této místnosti z prvního roku.

2. Zaměřte se na zaměstnatelnost

Budete mít možnost dělat, vedle vašeho stupeň, bezplatné vzdělání ve farmacii Management a marketing, které doplní vaše vzdělání a zvýšit svou zaměstnatelnost. Budete zlepšit své dovednosti v oblasti finančního a strategického řízení, řízení zásob a své znalosti z marketingových nástrojů, které mohou být použity v lékárně.

Co budu se naučit?

Dozvíte se, jak se zapojit do péče o pacienta a jak zlepšit kvalitu života pacientů, a to prostřednictvím spolupráce s ostatními zdravotníky. Chcete-li to, budete získávat nové "postoje, chování, závazky, obavy, etické hodnoty, role, dovednosti, odpovědnosti a schopnosti" s cílem zlepšit zdraví pacientů, jak je stanoveno v WHO (Světové zdravotnické organizace) v roce 1993.

Veterinární lékařství

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, ... Čtěte více

Our University belongs to the University Foundation San Pablo-CEU, the most important private education organization in Spain, having more than 26,000 students and 24 centres in every educative level, among those three Universities in Madrid, Barcelona and Valencia. Méně