Diplom farmacie

University CEU - Cardenal Herrera

Popis programu

Read the Official Description

Diplom farmacie

University CEU - Cardenal Herrera

CO SI lišíme?

1. Zaměření na péči o pacienty

Lékárna Stupeň nabízíme na CEU-UCH je zaměřena na management péče ve všech oblastech farmacie (v lékárnách, nemocnicích apod.) Tam jsou dvě klíčové věci, které dělají naše stupeň odlišný: - Náš kurz byl strukturován a vyvinut tak, aby všechny subjekty mají zaměřit na péči o pacienta.

  • Lékárna Praxe ve třídě je nápad, který byl průkopníkem ve Španělsku a je ve třídě, která kopíruje skutečný lékárna. Je to oblast navržen tak, aby studenti mohli cvičit interakci s reálnými pacienty a naučit se zvládat různé léky. Studenti budou pracovat v této místnosti z prvního roku.

2. Zaměřte se na zaměstnatelnost

Budete mít možnost dělat, vedle vašeho stupeň, bezplatné vzdělání ve farmacii Management a marketing, které doplní vaše vzdělání a zvýšit svou zaměstnatelnost. Budete zlepšit své dovednosti v oblasti finančního a strategického řízení, řízení zásob a své znalosti z marketingových nástrojů, které mohou být použity v lékárně.

Co budu se naučit?

Dozvíte se, jak se zapojit do péče o pacienta a jak zlepšit kvalitu života pacientů, a to prostřednictvím spolupráce s ostatními zdravotníky. Chcete-li to, budete získávat nové "postoje, chování, závazky, obavy, etické hodnoty, role, dovednosti, odpovědnosti a schopnosti" s cílem zlepšit zdraví pacientů, jak je stanoveno v WHO (Světové zdravotnické organizace) v roce 1993.

Veterinární lékařství

This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
5 let
Denní studium
Price
Cena
12,620 EUR
Zahrnuje Hospitality balíček
Information
Deadline
Locations
Španělsko - Moncada, Valencian Community
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Španělsko - Moncada, Valencian Community
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu