CO SI lišíme?

1. Zaměření na péči o pacienty

Lékárna Stupeň nabízíme na CEU-UCH je zaměřena na management péče ve všech oblastech farmacie (v lékárnách, nemocnicích apod.) Tam jsou dvě klíčové věci, které dělají naše stupeň odlišný: - Náš kurz byl strukturován a vyvinut tak, aby všechny subjekty mají zaměřit na péči o pacienta.

  • Lékárna Praxe ve třídě je nápad, který byl průkopníkem ve Španělsku a je ve třídě, která kopíruje skutečný lékárna. Je to oblast navržen tak, aby studenti mohli cvičit interakci s reálnými pacienty a naučit se zvládat různé léky. Studenti budou pracovat v této místnosti z prvního roku.

2. Zaměřte se na zaměstnatelnost

Budete mít možnost dělat, vedle vašeho stupeň, bezplatné vzdělání ve farmacii Management a marketing, které doplní vaše vzdělání a zvýšit svou zaměstnatelnost. Budete zlepšit své dovednosti v oblasti finančního a strategického řízení, řízení zásob a své znalosti z marketingových nástrojů, které mohou být použity v lékárně.

Co budu se naučit?

Dozvíte se, jak se zapojit do péče o pacienta a jak zlepšit kvalitu života pacientů, a to prostřednictvím spolupráce s ostatními zdravotníky. Chcete-li to, budete získávat nové "postoje, chování, závazky, obavy, etické hodnoty, role, dovednosti, odpovědnosti a schopnosti" s cílem zlepšit zdraví pacientů, jak je stanoveno v WHO (Světové zdravotnické organizace) v roce 1993.

Veterinární lékařství

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z University CEU - Cardenal Herrera »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
5 let
Denní studium
Price
12,860 EUR
Zahrnuje Hospitality balíček
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date