Populární Stomatologie Programy

Zubní lékařství je odvětví medicíny, která se zaměřuje na diagnostiku, studie, léčbu a prevenci různých onemocnění a poruch ústní dutiny. Zubní lékaři jsou velmi vyhledávaná zdravotnické pracovníky, kteří mohou mít placenou kariéru v soukromých praxí a nemocnice. Nejlepší univerzity, zdravotní školy a další vzdělávací instituce nabízejí studijní programy v zubním lékařství na bakalářské, magisterské a doktorandské úrovni, jakož i ve formě individuálních kurzů. Stomatologie programy zahrnují studium tradičních klinických oborů s hands-on školení po moderních výukových metod. To je také typické pro zubní lékaře, aby podstoupit další výcvik, aby se specializují, poté, co vydělávají na první stupeň. Četné specializace jsou k dispozici, jako ortodoncii, endodoncie, zubní lékařství, orální implantologii, dětské stomatologie, Veterinární stomatologie, zubní techniky a zubní chirurgii.Můžete si vybrat mezi různými režimy studia pro vydělávat titul v oboru zubní lékařství a zapsat se na plný úvazek nebo na částečný úvazek program. Kromě tradiční on-kampusu programů univerzity také nabízejí on-line studijní možnosti, které jsou ideální pro studenty, kteří potřebují větší flexibilitu při jejich studiu. Začněte hledat tím, že pohled na některé z nejpopulárnějších programů v zubním lékařství uvedených níže a kontakty s vysokými školami přímo prostřednictvím online formuláře!

Nově přidané Stomatologie programy

Open University Of Cyprus

Magisterský Titul V Politice Plánování Zdravotnictví A Zdravotnických Služeb

Červenec 27, 2017
Účelem programu absolventa je nabídnout odborné znalosti a pedagogické dovednosti a postoje k řadě vědeckých otázek zdravotní politiky prostřednictvím analýzy složitosti zdravotních systémů z různých úhlů. Tento program je určen pro jednotlivce se zájmem se zaměřením na zdravotní politiky, strategické plánování a vedení ve zdravotnictví.… [+] [-]

Arkansas Tech University

Bakalář Vědeckého Managementu Informací O Zdraví

Červenec 23, 2017
Studijní program v oblasti řízení zdravotnických informací připravuje studenta na profesní dráhu jako aktivní člen moderního zdravotnického týmu. V tomto věku zvýšené automatizace a analýzy dat je oblast správy zdravotnických informací vzrušující novou oblastí s prakticky neomezenými možnostmi.

All Saints University, Dominica

4-Year MD Program

Červenec 18, 2017

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co je Zubní lékařství?