Certifikát v zaměstnanecké terapii - Koncentrace pokročilé odborné studie pro terapeuti z povolání a rehabilitaci rukou a horních končetin

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Certifikát v odborné terapii je otevřen jednotlivcům s bakalářským, magisterským nebo doktorským studiem v oboru terapeutické terapie a nabízí dvě koncentrace: Advanced Professional Study a Hand and Upper Extremity Rehabilitation. Koncentrace v pokročilé profesní studii je zvláště zajímavá pro profesionální terapeuty, kteří se zajímají o rozšiřování své kariéry, pedagogických pracovníků, administrátorů, klinických specialistů a školitelů a zkušených odborníků, kteří chtějí posílit své odborné znalosti. Koncentrace v rehabilitaci ruky a horní končetiny je určena pro praktikování terapeutů z povolání, kteří by rádi využili kursu k získání znalostí v oboru specializace v oblasti terapeutické terapie ruky a horní končetiny.

Osvědčení o pokročilé odborné studii pro pracovníky terapeutů

Pracovní terapeuti jsou konfrontováni s administrativními a kontrolními povinnostmi a potřebou zvýšené specializace. Oblasti praxe, jako je zdravotní a wellness poradenství, vývoj technologií a asistenčních přístrojů, a soukromé zdravotnické komunitní služby jsou oblastmi rozvíjejících se praxí. Aby pomohl profesionálním terapeutům splnit tyto požadavky, oddělení Tufts v oblasti pracovních terapií ve spolupráci s Úřadem postgraduálních studií nabízí program na částečný úvazek, certifikát pokročilých odborných studií.

Certifikát vyžaduje čtyři kurzy:

1 Výzkumný kurz (vyberte jeden)

 • OTS 208 Klinické odůvodnění IV: Praxe založená na důkazech
 • OTS 209 klinický výzkum
 • OTS 288 Měření a sledování výsledků

Speciální kurzy: Vyžadují se tři specializované kurzy s integrovaným zaměřením. Tyto kurzy a další volitelné předměty jsou nabízeny na základě zájmu a zápisu. Volitelné kurzy absolventů na Tufts mohou být nahrazeny na základě potřeb studentů. Individuální studijní program je dohodnut s programovým poradcem.

Program je otevřen jednotlivcům s bakalářským, magisterským nebo doktorským studiem v oboru povolání, kteří se zajímají o rozšiřování své kariéry nebo touží posílit své odborné znalosti.

Certifikát v rehabilitaci rukou a horních končetin

Tento certifikační program je určen pro praktikující terapeuty, kteří by chtěli využít výuku k získání znalostí v oblasti ergoterapeutické specializace terapie rukou a horních končetin. Pozvánka je také odborná pracovnice Tufts, která se zajímá o tento obsah a praxi.

Certifikát vyžaduje kredity se čtyřmi kurzy:

 • OTS 274 Témata v rehabilitaci rukou a horních končetin I: Podzim
 • OTS 275 Témata v rehabilitaci ruky a horní končetiny II: jaro
 • OTS 276 Témata v rehabilitaci ruky a horní končetiny III: Léto

Výzkumný kurz (vyberte jeden)

 • OTS 208 Klinické odůvodnění IV: Praxe založená na důkazech
 • OTS 209 klinický výzkum
 • OTS 288 Měření a sledování výsledků

Požadavky na aplikace

 • Aplikační poplatek
 • Obnovit / CV
 • Osobní prohlášení
 • Oficiální TOEFL nebo IELTS, pokud je to možné
 • Přepisy
 • Jeden doporučený dopis
Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-clas ... Čtěte více

Graduate programs at Tufts University's Graduate School of Arts combine the atmosphere of a liberal arts college with the state-of-the-art technological resources of a research institution. World-class researchers, personal mentoring, collaborative laboratory facilities, and industry partnerships equip Tufts students with the skills to excel in their chosen specialties and pursue their careers with passion and commitment. Méně