Certifikát mikrobiologie

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

Získejte odborné znalosti, které potřebujete pro urychlení své laboratorní vědy s online Post-Baccalaureate certifikát v mikrobiologii pro lékařské laboratorní vědy z George Washington University (GW). Tento mikrobiologický certifikát vás připraví se znalostmi a dovednostmi k posouzení výsledků testů u pacienta, odhalení příčin onemocnění v laboratorním prostředí a pro složení certifikační zkoušky ASCP Board. Tento certifikát je ideální pro ty, kteří již dokončili bakalářský titul a chtějí vstoupit do oboru laboratorní vědy bez absolvování druhého bakalářského stupně.

V GW jsme navrhli náš certifikát mikrobiologie, který vás připraví s dovednostmi kritického myšlení a praktickými schopnostmi doporučit metody testování, zkoumat inovativní technologie a vést v laboratorním prostředí.

Osnovy certifikátů mikrobiologie

Certifikát v mikrobiologii se skládá z 20 kreditních hodin a může být ukončen za jeden rok.

Vzorová výuka zahrnuje: aplikovat principy molekulárních a tradičních laboratorních postupů pro provádění diagnostických analýz, udržování bezpečného pracovního prostředí, analýzu výsledků testů pacientů a aplikaci principů laboratorní vědy na diagnostiku lidských onemocnění.

Akreditace

Akreditováno Národní akreditační agenturou pro klinické laboratorní vědy (NAACLS)

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to div ... Čtěte více

At the George Washington University (GW) School of Medicine and Health Sciences, we prepare progressive leaders across disciplines to meet the challenge of developing and delivering health care to diverse populations. Our flexible, online programs are designed to advance the careers of health professionals. Méně