Certifikát lékaře specialisty

Všeobecné informace

Popis programu

Lékařský odborník, který se také nazývá sekretářem lékařské kanceláře nebo asistentkou zdravotní kanceláře, bude provádět rutinní administrativní úkoly, které pomohou udržet kanceláře a kliniky lékařů účinně. Přečtěte si další informace o školení našeho Lékařského úřadu níže nebo nám zavolejte přímo na čísle 800.354.1254.

Co je odborník na lékařskou službu?


Očekává se, že v odvětví zdravotnických služeb bude pokračovat růst. V důsledku toho bude také rostoucí potřeba lékařských odborníků. Existují příležitosti v jakémkoli lékařském prostředí./>

S tréninkem na zdravotnických pracovištích z Brighton College získáte specifické dovednosti a nástroje, které potřebujete pro úspěšnou kariéru. Naučíte se lékařská terminologie, základní kámen lékařské ordinace, stejně jako porozumění anatomii a fyziologii, kódování atd. Vaše odborné vzdělání online lékařství vám předvede další kandidáty tím, že jim poskytne dovednosti připravené k práci, které budou učinit okamžitě zaměstnatelný!

Co budu studovat v odborném vzdělávacím programu v Brightonově lékařské kanceláři?


Prostřednictvím Brightonova online školení pro specializované lékařské ordinace se naučíte potřebné dovednosti, abyste se stali úspěšným lékařským úředníkem nebo recepčním. Mezi tyto dovednosti patří:/>

 • Přezkoumání a zodpovězení korespondence z praxe
 • Provoz počítačových systémů nebo jiných typů technologií k plnění úkolů v kanceláři
 • Přijmout volání, naplánovat schůzky, pozdravit pacienty a udržovat soubory
 • Jak aktualizovat a udržovat informace o pacientech a další konkrétní informace
 • Učí se koordinovat sběr a přípravu provozních zpráv, jako je čas a návštěva

Osnova kurzů


Kariéra jako specialistka na lékařskou službu!/>

Náš program zdravotnické kanceláře byl navržen s vámi v mysli. Náš flexibilní model učení vám umožňuje dokončit studium podle vlastního plánu. Můžete si prohlédnout lekce tolikrát, kolikrát budete chtít, posílení materiálu, dokud nebudete mít pevné pochopení.

Jakmile se zaregistrujete, můžete začít správným způsobem! Lékařské kurzy jsou uvolňovány jeden po druhém, abyste zajistili správné uchování informací.


Jaké kurzy jsou v programu Lékařský specialista?/>

Následující kurzy jsou zahrnuty v programu online lékařské specializace. Kurzy jsou vydány po jednom, aby se maximalizovalo učení. Lékařský program Specialist má celkem 20 kreditních hodin. Každý kurz musí být dokončen za 8 týdnů.

ID kurzu


Kariérní výhled/>


Kde mohu pracovat jako odborník na lékařskou službu nebo recepční zdravotnického ústavu?/>

Náš program zdravotnické kanceláře vám umožňuje získat zaměstnání v různých prostředích, včetně:

 • Lékařské úřady
 • Lékařské kliniky
 • Nemocnice
 • Ošetřovatelská zařízení

Výuka


Celková cena za program Brighton College Medical Specialist je $ 4,250./>

Celková výuka


Platební plány/>

 • Úplný platební plán: Platíte v plné výši za celkovou programovou cenu 3 950 USD. Ušetřete 300 USD!
 • Soukromý studentský úvěr: financujte své vzdělání s nízkými platbami a přizpůsobenými podmínkami!

Všechny akademické a finanční povinnosti školy musí být učiněny před vydáním konečných přepisů a diplomů. Pro plné vstupní požadavky navštivte: Přijímací řízení.


Finanční pomoc/>

Programy na Brighton College jsou schváleny pro použití s ​​výhodami veterána. Brighton College také spolupracuje s mnoha programy zaměstnavatelů na úhradu školného, ​​stejně jako s různými programy pro rozvoj pracovní síly a odbornou rehabilitaci.

Kariérní služby


Brighton College je odhodlána vám pomáhat při hledání práce. Pracujeme vedle sebe, abychom vám pomohli s jakýmkoli postgraduálním cílem. Níže jsou některé výhody, které obdržíte jako absolvent Brighton College ./>


Specializované kariérové ​​kurzy/>

Všichni studenti Brighton College mají možnost absolvovat kurz kariérového průzkumu. V tomto kurzu se dozvíte důležité dovednosti, jako je vytváření sítí, řízení kariéry a budování interpersonálních vztahů. Budete mít také pomoc při psaní vašeho životopisu. Zaměření tohoto kurzu a jeho učebnice vám pomůže získat lepší práci a zkrátit čas, který utrpíte.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Brighton College offers accredited online programs with a focus on quality and affordability. From the time you first inquire to your graduation day, we are committed to providing you with the best ed ... Čtěte více

Brighton College offers accredited online programs with a focus on quality and affordability. From the time you first inquire to your graduation day, we are committed to providing you with the best educational experience and ensuring your ultimate success. Méně