Certifikát komunitních herbalistů

Všeobecné informace

Popis programu

Sběratel osvědčení Společenství

Sběratel Program Společenství je unikátní 4-měsíční program, který seznamuje studenty do neuvěřitelného světa rostlin a jejich léčivých použití podle různých kultur. Tento program zkoumá historii terapií a jak se na rostlinné bázi pro identifikaci a pěstovat bylinky, používání přípravků na příkrmy pro udržení zdraví a učinit a aplikovat bylinných k obnovení zdraví.

Absolventi tohoto programu mohou využívat znalosti a zkušenosti získané vytvořit bylinné kliniku komunitní na pomoc rodině a přátelům, práce v oblasti zdraví a wellness maloobchodním sektoru, růst a udržovat bylinné zahrady, vytvořte rostlinných přípravků nebo imatrikulovat do diplom programu fytoterapie v ČLR.

Pro usnadnění snadný přechod do diplom fytoterapie, 4 kurzy (Materia Medica, Western výživa, Praktická Bylinné farmacie a přírodní urgentní medicína) v rámci programu CHP jsou přímo přenositelné do diplomové programu 3 let.

Možnosti studia

Sběratel program Společenství je nabízen dvakrát ročně, s programy, které začínají v lednu a září. Třídy jsou naplánovány na čtvrtek a pátek večer av sobotu a neděli dní.

Přijímací řízení

Zadání studenty se bylinkáře programu Společenství na Pacific Rim College, musí mít maturitu nebo post-uspokojivé středoškolské vzdělání, ať dobrého charakteru a mají zájem na bylinné léky. Kromě toho jsou všechny non-rodilí anglicky mluvící žadatelé musí prokázat zvládnutí psané a mluvené angličtiny. Jakýkoliv zahraniční uchazeč může být požadováno, aby předložil oficiální skóre zprávu z angličtiny dokonalé úrovně zkoušky, jako je TOEFL (Test z angličtiny jako cizího jazyka) nebo IELTS (International English Language Testování System).

Poslední aktualizace Pro 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Pacific Rim College is a government (PCTIA) accredited academic institution of complementary and integrative medicine located on Vancouver Island in beautiful Victoria, British Columbia. The college w ... Čtěte více

Pacific Rim College is a government (PCTIA) accredited academic institution of complementary and integrative medicine located on Vancouver Island in beautiful Victoria, British Columbia. The college was founded to provide world-class education, modern research opportunities and premier clinical services in a variety of medical modalities. Méně