close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Studenti, kteří mají zájem o rychle získává vzdělání, které potřebují pro kariéru měla zvážit program certifikátu. Vydělávat certifikát může poskytnout potřebné instrukce nebo může doplnit všeobecné vzdělání, takže studenti mohou získat více profesních příležitostí s větší odpovědností a vyšší platové potenciálu. Co je to certifikát ve veteriná… Čtěte více

Studenti, kteří mají zájem o rychle získává vzdělání, které potřebují pro kariéru měla zvážit program certifikátu. Vydělávat certifikát může poskytnout potřebné instrukce nebo může doplnit všeobecné vzdělání, takže studenti mohou získat více profesních příležitostí s větší odpovědností a vyšší platové potenciálu.

Co je to certifikát ve veterinární medicíně? Tento program klade důraz na dovednosti a zkušenosti potřebné k poskytnutí zdravotní péče pro zvířata, včetně domácích zvířat a hospodářských zvířat. Studenti budou muset mít silné zázemí v základních přírodních věd s důrazem na biologie, chemie, anatomie, fyziologie a. Matematika by také předpokladem pro tento program. Studenti si rozdělit svůj čas mezi učebně nebo on-line výuky, stejně jako praktický klinického výcviku. Zvíře vědy, mikrobiologie, a věda chování Důraz bude kladen na osvědčení v této oblasti.

Studenti, kteří chtějí pokračovat v certifikátu veterinární medicíně získají zkušenosti a znalosti, které potřebují pracovat s domácími zvířaty a hospodářská zvířata, jak se učí další dovednosti, které mohou mít prospěch mimo pracoviště. Analytické myšlení, rozhodování a řešení problémů schopnosti budou vyvinuty, a studenti se také rozšířit své interpersonální dovednosti a soucit péče o ohrožené živočichy.

Programy certifikátu v veterinární medicíně jsou k dispozici po celém světě v nastavení vzdělávání, jako jsou vysoké školy, on-line vzdělávací zařízení a vysoké školy. Náklady těchto programů je závislá na instituci a umístění. Studenti by měli kontaktovat přijímací kancelář orgánu diskutovat výdaje.

Po získání certifikátu v této oblasti, studenti jsou schopni pracovat poskytování zdravotní péče pro zvířata v řadě nastavení, jako jsou soukromé kanceláře, kliniky, zemědělských podniků a výzkumných oddělení vysokých škol a výrobních zařízení. Někteří lidé mohou rozhodnout se soustředit na lékařských oborů nebo s určitými zvířaty. Někteří kandidáti se mohou pokračovat získat vyšší stupeň ve veterinární medicíně.

Vzdělávací příležitosti jsou pružnější než kdy jindy pro studenty, kteří chtějí pracovat a zároveň chodit do školy na částečný úvazek nebo na plný úvazek. Pokud jste motivováni k spustit program certifikátu, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Méně
Související studijní obory
arrow_drop_up arrow_drop_down
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
format_list_bulleted Filtry
Windward Community College
Honolulu, Spojené státy americké

Získáním certifikátu ve veterinární napomáhání je navržen tak, aby poskytnout studentům základní znalosti a dovednosti potřebné k efektivnímu plnění jako asistent v ordinaci v ... +

Získáním certifikátu ve veterinární napomáhání je navržen tak, aby poskytnout studentům základní znalosti a dovednosti potřebné k efektivnímu plnění jako asistent v ordinaci veterinárního lékaře, útulku nebo výzkumu na zvířatech objektu. Dva-semestrální program zahrnuje ročníkovou práci ve fyzikálních a biologických vědách, stejně jako hands-on zkušenosti prostřednictvím stáží v místních veterinárních klinik. -
Certificate
Denní studium
2 semestry
Angličtina
Kampus

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde