HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Certifikát je krátká scholastická program, který pomáhá poskytnout studentům vzdělávání a odborné přípravy, které potřebují, aby nárok na povýšení v práci nebo doplnit své stávající studijní výsledky. Tyto programy jsou obvykle dokončena za méně než jeden rok.

Vzdělání ve Spojených státech je hlavně poskytuje veřejný sektor, s kontrolou a financování pocházející ze třech úrovních: státní, místní a federální, v tomto pořadí.Společné požadavky pro studium na vysokoškolské úrovni v Spojených státech bude obsahovat vaše přijímací esej (také známý jako prohlášení o účelu nebo osobní výpovědi), Transcript of Records, doporučení / referenční dopisy, Jazykové zkoušky

Long Island, New York je nejen nejlidnatější ostrov v zemi, je také největší ostrov příliš. S masivní populaci více než 7.000.000 obyvatel ostrova má dvě hlavní letiště na svém území. To je doma k mnoha státních i soukromých institucí vyššího vzdělávání z ubytovat velkou populaci.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Certifikát správa zdravotnictví

University of Redlands
Certificate
<
Kombinované studium
<
12 měsíce
Angličtina
Kampus

Rozvíjet důležité pro správu, dohled a zlepšování procesů dovednosti nezbytné pro podporu dnešní komplexní zdravotnického průmyslu.

Čtěte více

Praktický ošetřovatelský program (LPN)

Mildred Elley
Certificate
Zář 2020
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Profese zdravotnické péče jsou jednou z nejrychleji se rozvíjejících profesních oborů v zemi. Program Praktický ošetřovatelský certifikát je program s vysokoškolským vzděláním ...

Čtěte více