HEALTHCARESTUDIES

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Spojené státy americké.

Certifikát je krátká scholastická program, který pomáhá poskytnout studentům vzdělávání a odborné přípravy, které potřebují, aby nárok na povýšení v práci nebo doplnit své stávající studijní výsledky. Tyto programy jsou obvykle dokončena za méně než jeden rok.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Durham se nachází v Severní Karolíně a je domovem slavného Duke University. Město bylo vždy politicky zaujatá k demokratické straně, hlasuje pro demokratické prezidenty od roku 1869.

Univerzity pro titul bakaláře Spojené státy americké. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Spojené státy americké zde.

nalezené výsledky Filter

Certifikát ve zdravotnickém vedení

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education
Certificate
<
Denní studium
<
12 týdny
Angličtina
Online forma

Tento program je navržen pro zdravotnické pracovníky, kteří se snaží účinně vést, a učí vedoucím, aby sami hodnotili, zlepšovali komunikaci, budovali vztahy a motivovali ostat ...

Čtěte více

Certifikát ve vedení sestry

Dignity Health Global Education in collaboration with Duke Corporate Education
Certificate
<
Denní studium
<
16 týdny
Angličtina
Online forma

Tento kurz učí sestry a umožňuje jim hodnotit se, vést ostatní a činit dynamická a promyšlená rozhodnutí na základě získaných dovedností vyvinutých předními světovými instrukt ...

Čtěte více