Filter
Certificate
Study type: Všechny Pace: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

certifikační programy jsou vynikající volbou pro studenty, které toužily jejich další vzdělávání, aby si kariéru, která chtějí. Tyto programy jsou kratší než studijních programů, a mají tendenci soustředit se na jeden aspekt disciplíny. Po získání certifikátu, většina studentů volí jít přímo do pracovní síly.

Co je to certifikát v oblasti zdraví? Certifikát v oblasti zdravotnictví připravuje studenty na kariéru v oblasti Health Sciences. Studenti jsou obvykle očekává, že vezmou nepřeberné množství vědních předmětů, jako je biologie, chemie, výživy a anatomie. Kurzy psychologie a genetika může být také požadováno v pokročilejších programů. Studenti jsou obvykle poučeni pomocí zkoušky, přednášky a další úkoly. Na konci svého studia, studenti by měli být schopni porozumět základním tělesných funkcí a nemocí z povolání.

Vydělávat certifikát v oblasti zdraví může poskytnout studentům s řadou profesionálních i osobních výhod.Po ukončení programu, většina studentů hlásí vydělávat vyšší mzdy a získat přístup k většímu počtu pracovních příležitostí povýšení.

Náklady na získání certifikátu se liší od místa k místu a ze školy do školy. Doba trvání programu a programu pro konkurenceschopnost i vliv na náklady. Pro více do hloubky finančních informací, by studenti měli kontaktovat svou školu volby přímo.

K dispozici je velké množství profesních možností dostupných na zdraví studentů. Většina práce v oblasti zdravotní péče vychovatelů, učí budoucí generace sester, vědců a výzkumníků. Malá menšina rozhodnout zůstat v akademickém prostředí, provádění experimentů a výzkum s cílem urychlit jejich chápání lidského těla a jejích procesů. Ostatní zdravotní vědci pracují jako konzultanti, pomáhá vládních agentur i soukromých institucí s problémy v oblasti veřejného zdraví.

Chcete-li získat certifikát v této oblasti, možná budete chtít, aby zvážila vydělávat váš certifikát on-line. On-line programy jsou skvělou alternativou pro studenty, kteří hledají více netradiční výukové prostředí s větší flexibilitou. Pro více informací, prosím, vyhledejte svého programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více Méně

Results

University of New Brunswick College of Extended Learning

Aplikační certifikát Analýza aplikovaného chování (ABA) připraví jednotlivce na kariéru jako kompetentní asistenti analytiků chování. ... [+]

Praktická aplikace. Vzdělávání v reálném čase.

Aplikační certifikát Analýza aplikovaného chování (ABA) připraví jednotlivce na kariéru jako kompetentní asistenti analytiků chování.

Během programu se studenti naučí základům analýzy chování, jako je to, jak se lidé učí a odhalují chování a dovednosti. Studenti získají také dovednosti v aplikacích analýzy chování, jako je určení toho, proč se někdo zapojí do nevhodného chování, jak nastavit plán zásahu v chování a jak průběžně řídit programy změny chování etickými způsoby.

Studenti mohou tyto znalosti založené na důkazech aplikovat různými způsoby a nastavením, jako jsou:... [-]

Kanada Fredericton
Denní studium
Kombinované
250 - 1000 hodin
Campus forma
Online forma
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
National University of Health Sciences

Programy masérské terapie na národní univerzitě poskytují důkladnou odbornou přípravu ve všech oblastech nezbytných pro úspěšné procvičování jako profesionální masér. Náš ... [+]

Přehled programu

Programy masérské terapie na národní univerzitě poskytují důkladnou odbornou přípravu ve všech oblastech nezbytných pro úspěšné procvičování jako profesionální masér. Náš rozlišující učební plán vám poskytuje solidní základ v anatomii a fyziologii, zahrnuje studium teorie a historie masáže a nabízí rozsáhlé školení v klinické masáži, stejně jako obchodní praktiky a etiku. Budete připraveni na okamžitou práci v jakémkoli zdravotnickém zařízení nebo pro samostatnou výdělečnou činnost.

Osnovy

Můžete získat certifikát v masážní terapii ve 3 trimestrech nebo pouze jeden rok vhodných večerních hodin. Nebo pokud jste získali své všeobecné vzdělávací požadavky na dvouleté vzdělání na jiné vysoké škole, můžete si dokončit náš program v Masážní terapii.... [-]

Spojené státy americké Lombard Saint Petersburg
January 2020
Kombinované
1 rok
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Division of Graduate Medical Sciences at Boston University School of Medicine

Klinický výzkum je nejrychleji rostoucí disciplínou v rostoucím lékařském zařízení a farmaceutickém průmyslu. Udržet krok s stále rostoucím množstvím znalostí a novými re ... [+]

.

Klinický výzkum je nejrychleji rostoucí disciplínou v rostoucím lékařském zařízení a farmaceutickém průmyslu. Udržet krok s stále rostoucím množstvím znalostí a novými regulačními postupy generovanými pokroky v klinickém výzkumu je rozhodující pro úspěch v kariéře.

Cílem programu Nondegree je poskytnout důkladné pochopení vědeckých základů lidského výzkumu.

Kurikulum poskytuje důkladné pochopení klíčových, základních prvků klinického výzkumu, včetně:

Projekt a chování klinického hodnoceníKlinické výzkumné předpisyDobré klinické praktiky výzkumuKritické zhodnocení lékařské a výzkumné literaturyKdo může využít tohoto programu?... [-]
Spojené státy americké Boston
September 2019
Kombinované
1 - 2 let
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Angelo State University College of Business

Naše 12 kreditní certifikát Healthcare Management je určen pro profesionály, kteří chtějí pokročit ve zdravotnictví. Certifikát se zaměřuje na rozšíření znalostí o otázká ... [+]

O

Naše 12 kreditní certifikát Healthcare Management je určen pro profesionály, kteří chtějí pokročit ve zdravotnictví. Certifikát se zaměřuje na rozšíření znalostí o otázkách týkajících se etiky, financování zdravotnictví, operací a komunikace ve zdravotnictví. Rozšiřte své kariérní příležitosti a zároveň se učit zlepšit postupy a postupy ve zdravotnictví od odborníků v oblasti zdravotnictví.

Program certifikátů

Certifikát managementu zdravotní péče

Kariéra

Tento certifikát je vynikajícím přírůstkem pro kohokoli, kdo má zájem o manažerskou roli ve zdravotnictví, včetně generálního ředitele nemocnice, finančního ředitele zdravotnického zařízení, manažera farmaceutických produktů, manažera zdravotnické informatiky, manažera lékařské praxe nebo lékařské vztahy.... [-]

Spojené státy americké San Angelo
September 2019
2 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Johns Hopkins University, Bloomberg School of Public Health - Online

Jednoroční online certifikační program, který připravuje studenty, aby účinně shromažďovali, mapovali a interpretovali geografické informace, aby testovali a upřesňovali ... [+]

Osvědčení o prostorové analýze pro veřejné zdraví je plně online, částečný studijní program, který nabízí Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health.

Prostorová analýza je vznikající oblastí s vyvíjejícími se aplikacemi, které jsou obrovské a nejdůležitější a mají vliv na veřejné zdraví na místní a globální úrovni.

Pečlivě seřazené kurzy certifikačního programu v prostorové analýze pro veřejné zdraví zavádějí a posilují sjednocující komplexní prostorovou vědeckou paradigma a zahrnují složky prostorových dat, GIS a prostorové statistiky.

[-]
Spojené státy americké USA Online
September 2019
Kombinované
1 rok
Online forma
Přečtěte si více v češtině
College of Marin

Tyto kurzy poskytují profesní vzdělávání a školení pro muže a ženy, kteří chtějí vykonávat ročníkovou práci v oblasti požární techniky. ... [+]

Tyto kurzy poskytují profesní vzdělávání a školení pro muže a ženy, kteří chtějí vykonávat ročníkovou práci v oblasti požární techniky.

dovednosti Certifikáty Dovednosti Certifikáty jsou potvrzení, že student dosáhl předepsaného soubor kompetencí v rámci pracovního programu. Dovedností certifikáty mohou být součástí "žebřík" dovedností, počínaje pracovních vstupních dovedností a vede k úplné osvědčení o úspěšném programu, nebo může představovat dovednosti soubor, který umožňuje studentovi modernizace nebo předem v existujícím kariéry.

Certifikáty dovednosti vyžadují méně než 18 jednotek a jsou kratší trvání, než získáním certifikátu.... [-]

Spojené státy americké Kentfield Novato
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
NZMA

Tato kvalifikace připravuje absolventy, aby zahájili kariéru v lékárně. Kurz zahrnuje učebny a praktické učení s rozsáhlým pracovním postupem v oboru lékáren. ... [+]

Tento NZMA program je nabízen v NZMA Auckland North Shore, Auckland Symonds St, Hamilton a Christchurch.

Co se dozvím?

Tato kvalifikace připravuje absolventy, aby zahájili kariéru v lékárně. Kurz zahrnuje učebny a praktické učení s rozsáhlým pracovním postupem v oboru lékáren. Existuje šest modulů s integrovanými 400 hodinami práce v programu. Kromě pracovních zkušeností mají studenti možnost absolvovat šesti týdnů praxe.

Obsah programu zahrnuje:

• Farmaceutické právo

• Dávkovací procesy

• Zdraví lékáren a léky bez předpisu

• Pokročilé techniky dávkování

• Anatomie a fyziologie

• Kombinace... [-]

Nový Zéland Manukau Auckland Hamilton Christchurch  + 1 Více
July 2019
Denní studium
60 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
American Heritage College

Studenti získají znalosti ve všech oblastech potřebných pro vedení kancelářských center, včetně terminologie, správy záznamů, etických otázek a další. Studenti zapsaní do ... [+]

Lékařská správa

Studenti získají znalosti ve všech oblastech potřebných pro vedení kancelářských center, včetně terminologie, správy záznamů, etických otázek a další.

Studenti zapsaní do tohoto kurzu získají znalost lékařské terminologie a porozumí jazykovému lékařství, pokud jde o primární tělesné systémy. Zásady a postupy používané při správě záznamů, včetně papíru a EMR (Elektronický zdravotní záznam) a EHR (elektronický zdravotní záznam), budou diskutovány vedle praktických aplikací. Budou hrazeny právní a etické otázky v oblasti zdravotní péče, včetně pravidel dodržování a soukromí HIPAA, podvodů a zneužívání. Budou zahrnuty koncepty týkající se efektivní komunikace, jakož i způsob zobrazení a přenášení příchozích hovorů a vyřizování stížností.... [-]

Spojené státy americké Orange Garden Grove Long Beach Oceanside  + 1 Více
September 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Washburn University

Sonografie lze použít ke zkoumání mnoha částí těla, jako jsou břicho, prsa, ženský reprodukční systém, prostata, srdce a krevní cévy. Sonografie se stále častěji používá ... [+]

Co je DMS?

Sonografie lze použít ke zkoumání mnoha částí těla, jako jsou břicho, prsa, ženský reprodukční systém, prostata, srdce a krevní cévy. Sonografie se stále častěji používá při detekci a léčbě srdečních onemocnění, srdečního infarktu a vaskulárních onemocnění, které mohou vést k mrtvici.

Společnost pro diagnostiku lékařské sonografie (SDMS) definuje sonografii jako diagnostickou lékařskou proceduru, která využívá vysokofrekvenční zvukové vlny (ultrazvuk) pro vytváření dynamických vizuálních obrazů orgánů, tkání nebo průtok krve uvnitř těla. Tento typ postupu se často označuje jako sonogram nebo ultrazvukové vyšetření.... [-]

Spojené státy americké Topeka
August 2019
Denní studium
12 měsíců
Online forma
Online & Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Tufts University - School of Engineering

Certifikát v biomedicínském inženýrství řeší tuto potřebu vysoce interdisciplinárním studijním postupem, který umožňuje studentům soustředit se na biomedicínskou instrume ... [+]

Rozvíjející se biomedicínský průmysl vyžaduje zkušené odborníky, jejichž odbornost může překračovat tradiční hranice vědy a inženýrství. Společnosti hledají elektrotechnické pracovníky, kteří chápou lékařské využití přístrojů pro diagnostické zobrazování, biotechnologické odborníky s tréninkem v oblasti tkáňového inženýrství k vývoji tkáňových implantátů a strojní inženýři, kteří jsou dobře orientováni v biomateriálech při navrhování umělých kloubů.

Certifikát v biomedicínském inženýrství řeší tuto potřebu vysoce interdisciplinárním studijním postupem, který umožňuje studentům soustředit se na biomedicínskou instrumentaci, biomedicínskou optiku, biomateriály / biotechnologii a tkáňové inženýrství nebo jiné příbuzné oblasti studia. Kurzy jsou vyučovány fakultou ve strojírenství, stejně jako zkušenými klinickými odborníky z Tuftsových světově proslulých zdravotnických škol.... [-]

Spojené státy americké Medford
August 2019
Denní studium
Kombinované
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Kennesaw State University

... [+]

Absolvent certifikátu v oblasti zdravotnických informačních technologií

Všechny kurzy v certifikátu Health Information Technology jsou nabízeny jak osobně, tak online.

Požadavky programu

Online Graduate Application - K dispozici je non-vratná $ 60 poplatek za podání žádosti. Přepisy - Oficiální přepisy z každé vysoké školy a / nebo univerzity, které jste navštívili. Musí být v zapečetěné obálce z instituce nebo elektronicky zaslána přímo z instituce. Resume - (lze nahrát do on-line aplikace) [-]
Spojené státy americké Kennesaw
June 2019
Denní studium
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
International Nurse Training

Tento kurz odráží úlohu podpůrných pracovníků, kteří dokončují specializované úkoly a funkce ve věkových službách; buď v obytných, domácích nebo komunitních prostředích. ... [+]

Popis předmětu

Tento kurz odráží úlohu podpůrných pracovníků, kteří dokončují specializované úkoly a funkce ve věkových službách; buď v obytných, domácích nebo komunitních prostředích. Pracovníci převezmou odpovědnost za své vlastní výstupy v rámci definovaných organizačních pokynů a udržují kvalitní poskytování služeb prostřednictvím rozvoje, usnadnění a přezkoumání individuálního plánování a poskytování služeb.

Od pracovníků se může požadovat, aby prokázali vůdčí postavení a měly omezenou odpovědnost za organizaci a množství a kvalitu výstupů ostatních v rámci omezených parametrů.

K dosažení této kvalifikace musí uchazeč absolvovat nejméně 120 hodin praxe, jak je podrobně popsáno v Požadavcích k hodnocení příslušných jednotek.... [-]

Austrálie Sydney
January 2020
Denní studium
18 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
American National University

Naši lékaři jsou odborníci v oblasti zdravotní péče, kteří jsou kvalifikovaní v provádění běžných klinických a administrativních postupů pro zdravotnické zařízení, jako j ... [+]

Osvědčení lékařské pomoci

Osvědčení o zdravotní pomoci je navrženo tak, aby poskytovalo studentům základní klinické a administrativní dovednosti pro vstup do oblasti lékařské pomoci. Praktická a komplexní práce bude zahrnovat anatomii, fyziologii, farmakologii, podávání injekcí, provádění EKG a venepunktury.

Ušetřit čas

Formát progresivního učení společnosti American National University vám ušetří čas a peníze tím, že vám umožní rychleji se dostat do pracovní síly a současně vám poskytne příležitost hladce usilovat o vyšší úroveň akademického výkonu.

Osvědčení o zdravotní péči je 100% převoditelné na pomaturitní lékařskou pomoc, ale přesto poskytuje znalosti a dovednosti potřebné k tomu, aby se začalo vydělávat za pouhých 10 měsíců.... [-]

Spojené státy americké Salem USA Online
September 2019
Denní studium
40 týdnů
Campus forma
Online forma
Přečtěte si více v češtině
American College of Acupuncture & Oriental Medicine

Cílem diplomu o filosofii čínské medicíny je představit pojmy a filozofie tradiční čínské medicíny. Tento certifikát program se skládá z pěti modulů v teorii a filozofii ... [+]

Účel

Cílem diplomu o filosofii čínské medicíny je představit pojmy a filozofie tradiční čínské medicíny.

Přehled programu

Tento certifikační program je jedním z nejpopulárnějších krátkých programů instituce. Obsahuje kurzy akupunkturní teorie a filozofie. Program je plně online a svým vlastním tempem a kurzy jsou přizpůsobeny tak, aby maximalizovaly vaši schopnost učit se. Po uplynutí 4 měsíců budou jednotlivci, kteří dokončí 100% všech kurzů, obdržet certifikát.

[-]
Spojené státy americké Houston
September 2019
Denní studium
Kombinované
1 - 4 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině
University of Essex Online

Postgraduální certifikát v Infection Control samozřejmě poskytuje úvod k pochopení světa mikrobiologie. Prevenci a kontrolu infekcí i nadále klíčovou prioritou pro zdravo ... [+]

PG Cert Infekční kontrola

Postgraduální certifikát v Infection Control samozřejmě poskytuje úvod k pochopení světa mikrobiologie. Prevenci a kontrolu infekcí i nadále klíčovou prioritou pro zdravotnické pracovníky, kteří pracují v obou nemocnicích i širší komunitu. Cílem kurzu je vybavit zdravotní sestry a dalším zdravotnickým pracovníkům znalosti a dovednosti potřebné k vedení osvědčené postupy v této oblasti, včetně chápání světa mikrobiologie a strategií řízení užitečné pro péči o pacienta a prevence dalšího šíření infekčního onemocnění.

Proč studovat tuto problematiku?

Poptávka po Control kurzy infekce se v posledních letech v důsledku super-chyby a nakažlivých onemocnění ohnisek, jako je Ebola, prasečí chřipka a SMRA zdůrazňující potřebu efektivnější kontrolu infekce. Zásadní oporou tohoto kurzu je, že prevence je lepší než léčba, a to je to mentalita, která bude snad dělat ohnisek minulostí.... [-]

Spojené království UK Online Colchester
Přihlašování započato
Kombinované
8 měsíců
Online forma
Přečtěte si více v češtině