Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikát je k dispozici na vysokoškoláka, absolvent a profesionální úrovni. To poskytuje odborné znalosti a školení v určité oblasti a často trvá šest měsíců až dva roky dokončit. Co je to certifikát v neuroscience? Neuroscience je oblast, která pracuje na pochopení mozku, mysli a chování. Studenti v tomto programu studovat různé oblasti biologie, chemie, psychologie,… Čtěte více

Certifikát je k dispozici na vysokoškoláka, absolvent a profesionální úrovni. To poskytuje odborné znalosti a školení v určité oblasti a často trvá šest měsíců až dva roky dokončit.

Co je to certifikát v neuroscience? Neuroscience je oblast, která pracuje na pochopení mozku, mysli a chování. Studenti v tomto programu studovat různé oblasti biologie, chemie, psychologie, fyziky, filozofie a informatiky. Každý program je jiný, ale mnoho z nich zdůraznit, psychologické a fyzické principy vědy, efektivní komunikace a teoretické pohledy. Studenti často učí z různých platforem, včetně třídě přednášky, výzkum a laboratorní práce. V závislosti na úrovni certifikátu, studenti mohou být připraveni začít kariéru, nebo přejít na další úroveň vzdělání.

Studenti, kteří sledují tuto výhodu certifikátu v tom, že mohou mít větší potenciál výdělku, než ti, kteří nedokončili program. Oni také často mají větší šanci najít práci, nebo dostat se do absolvent školy podle svého výběru.

Finanční nároky, které se zabývají získání certifikátu neuroscience se bude lišit v závislosti na faktorech, jako je mezinárodní umístění školy a trvání programu. Kontaktování škol přímo je nejlepší způsob, jak zjistit konkrétní školné a poplatky.

Jedinci s neuroscience stupně mít řadu různých profesních oblastí, které se mohou uzavřít. Práce mohou zahrnovat ty v oblasti vzdělávání, výzkumu a prodeje. Oblasti, ve kterých se mohou studenti se rozhodnou pracovat patří veřejného zdraví, lékařství, lékárna, chování zvířat, biofyzika, kognitivní věda, klinická psychologie, vývoj mozku, fyzikální terapie, oftalmologie a umělé inteligence.Potvrzení o neuroscience může také připravit studenty, aby i nadále na zdravotnické škole nebo vysoké škole, což může učinit je způsobilý pro pozice na vyšší úrovni.

Najít perfektní školu teď. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Méně

Filtry

edX
Cambridge , USA

Tento úvod do neurovědy pokrývá vše od funkce jednotlivých neuronů až po strukturu mozků.

Tento úvod do neurovědy pokrývá vše od funkce jednotlivých neuronů až po strukturu mozků. -
Certificate
Denní studium
Kombinované
12 týdny
Angličtina
Září 2020
Online forma