Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Jihoafrická republika.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Jihoafrická republika.

Certificate

Certifikát je krátká scholastická program, který pomáhá poskytnout studentům vzdělávání a odborné přípravy, které potřebují, aby nárok na povýšení v práci nebo doplnit své stávající studijní výsledky. Tyto programy jsou obvykle dokončena za méně než jeden rok.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Univerzity pro titul bakaláře Jihoafrická republika. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Jihoafrická republika zde.

Čtěte více

Vyšší Certifikát V Managementu Zdravotnických Služeb (hchsm)

Regent Business School
Campus forma Denní studium 1 rok February 2018 Jihoafrická republika Durban Johannesburg + 1 více

Vyšší Certificate in Health Care Services Management (HCHCSM) je 1 rok program určený pro zdravotnické pracovníky a profesionálů. [+]

. Vyšší Certificate in Health Care Services Management (HCHCSM) je 1 rok program určený pro zdravotnické pracovníky a souvisejících profesionály, jako jsou lékaři, zdravotní sestry, rehabilitační a optometristů, stejně jako non-lékařské zájemce o pokračování kariéry řízení ve zdravotnictví služby v soukromém a veřejném sektoru. Program slouží dvojímu účelu: absolventi budou oprávněni s počátečním vzdělávání a odborníky v oblasti zdravotní péče, kteří zastávají manažerské pozice, ale nemají žádné formální školení v oblasti řízení získají manažerské školení a manažerských kompetencí. Osoby, které doplňky pro tuto kvalifikaci bude: - Získat hlubší znalosti prostředí zdravotnických služeb - použít ekonomické principy pochopit, vysvětlit a diskutovat o alokaci zdrojů v prostředí zdravotnické služby - Být schopen analyzovat zdravotních služeb jevů pomocí nástrojů ekonomické analýzy - Být schopen aplikovat řízení principy (Obecné, finanční a lidské zdroje) v řízení služby v oblasti zdravotní péče, životního prostředí - být schopni řídit zdravotnické služby praxe - být schopni porozumět, monitor, recenze a provádět zlepšení kvality systémů v tomto odvětví - Porozumět plánování, tvorby politik, monitoring, revize a realizace ve zdravotnickém sektoru služeb - Umět vertikálně artikulovat na programu RBS BCOM Studijní Moduly mají být dokončeny - Management Principy - Zdravotnictví služby Životní prostředí - Zdraví Ekonomika - vedení praxe - Service Delivery a řízení kvality - péče Zdravotnické služby plánování a politiky [-]