Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Jihoafrická republika.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Jihoafrická republika.

Master

certifikační programy jsou vzdělávací jednotky studia, které pomáhají studentům získat znalosti a zkušenosti pod vedením kvalifikovaných osob. Někteří studenti, aby tyto programy s cílem mít dovednosti potřebné k postupu v rámci svých profesí.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Univerzity pro titul bakaláře Jihoafrická republika. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Jihoafrická republika zde.

Čtěte více

Vyšší Certifikát V Managementu Zdravotnických Služeb (hchsm)

Regent Business School
Campus forma Denní studium 1 rok February 2018 Jihoafrická republika Durban Johannesburg + 1 více

Vyšší Certificate in Health Care Services Management (HCHCSM) je 1 rok program určený pro zdravotnické pracovníky a profesionálů. [+]

. Vyšší Certificate in Health Care Services Management (HCHCSM) je 1 rok program určený pro zdravotnické pracovníky a souvisejících profesionály, jako jsou lékaři, zdravotní sestry, rehabilitační a optometristů, stejně jako non-lékařské zájemce o pokračování kariéry řízení ve zdravotnictví služby v soukromém a veřejném sektoru. Program slouží dvojímu účelu: absolventi budou oprávněni s počátečním vzdělávání a odborníky v oblasti zdravotní péče, kteří zastávají manažerské pozice, ale nemají žádné formální školení v oblasti řízení získají manažerské školení a manažerských kompetencí. Osoby, které doplňky pro tuto kvalifikaci bude: - Získat hlubší znalosti prostředí zdravotnických služeb - použít ekonomické principy pochopit, vysvětlit a diskutovat o alokaci zdrojů v prostředí zdravotnické služby - Být schopen analyzovat zdravotních služeb jevů pomocí nástrojů ekonomické analýzy - Být schopen aplikovat řízení principy (Obecné, finanční a lidské zdroje) v řízení služby v oblasti zdravotní péče, životního prostředí - být schopni řídit zdravotnické služby praxe - být schopni porozumět, monitor, recenze a provádět zlepšení kvality systémů v tomto odvětví - Porozumět plánování, tvorby politik, monitoring, revize a realizace ve zdravotnickém sektoru služeb - Umět vertikálně artikulovat na programu RBS BCOM Studijní Moduly mají být dokončeny - Management Principy - Zdravotnictví služby Životní prostředí - Zdraví Ekonomika - vedení praxe - Service Delivery a řízení kvality - péče Zdravotnické služby plánování a politiky [-]