Hledat zde titul bakaláře škol univerzit a obchodní školy v Jihoafrická republika.

Najít univerzity, vysoké školy a obchodní školy v programech bakalářských nabízející Jihoafrická republika.

Master

certifikační programy jsou vzdělávací jednotky studia, které pomáhají studentům získat znalosti a zkušenosti pod vedením kvalifikovaných osob. Někteří studenti, aby tyto programy s cílem mít dovednosti potřebné k postupu v rámci svých profesí.

Jižní Afrika, oficiálně Republika Jižní Afrika je země nacházející se na jižním cípu Afriky. Je rozdělen do devíti provincií. Jižní Afrika není jen skákání z místa, je to samo o sobě fantastická destinace bohaté na faunu a flóru, kultury a historie.

Univerzity pro titul bakaláře Jihoafrická republika. Najít všechny informace o školách, které nabízejí titul bakaláře%%%% COUNTRY_ARTICLE Jihoafrická republika zde.

Čtěte více

Vyšší Certifikát V Managementu Zdravotnických Služeb (hchsm)

Regent Business School
Campus forma Denní studium 1 rok February 2018 Jihoafrická republika Durban Johannesburg + 1 více

Vyšší Certificate in Health Care Services Management (HCHCSM) je 1 rok program určený pro zdravotnické pracovníky a profesionálů. [+]

Vyšší Certificate in Health Care Services Management (HCHCSM) je 1 rok program určený pro zdravotnické pracovníky a souvisejících profesionály, jako jsou lékaři, zdravotní sestry, rehabilitační a optometristů, stejně jako non-lékařské zájemce o pokračování kariéry řízení ve zdravotnictví služby v soukromém a veřejném sektoru.

Program slouží dvojímu účelu: absolventi budou oprávněni s počátečním vzdělávání a odborníky v oblasti zdravotní péče, kteří zastávají manažerské pozice, ale nemají žádné formální školení v oblasti řízení získají manažerské školení a manažerských kompetencí.

Osoby, které doplňky pro tuto kvalifikaci bude:... [-]