Filter
Certificate
Evropa Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

certifikační programy jsou vzdělávací jednotky studia, které pomáhají studentům získat znalosti a zkušenosti pod vedením kvalifikovaných osob. Někteří studenti, aby tyto programy s cílem mít dovednosti potřebné k postupu v rámci svých profesí.

Lékaři jsou lékaři, kteří používají lékařské nástroje k určení problémových oblastí jejich pacientů, opravují špatně fungující oblasti těla a odstraňují škodlivé struktury. Výcvikové programy chirurgů učí praktické lékaře bezpečně a efektivně používat chirurgické nástroje.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Chirurgie, Evropa, Dálkové

E-Learning University of Athens

Cílem tohoto e-learningového programu je představit účastníky v oblasti nanodiagnostiky a nanochirurgie. ... [+]

Použití nanotechnologie v oblasti zdravotnických věd vyvolalo nové a velmi slibné aplikace v oblasti diagnostiky a invazivní terapie lidských onemocnění.

Vývoj nových nástrojů se zlepšenými zobrazovacími vlastnostmi by vedl k včasné identifikaci onemocnění. Imagingové nanotooly umožňují vizualizovat tumory pomocí neinvazivních i intraoperačních zobrazovacích přístupů.

Integrace nanotoolů s biologií vedla k vývoji diagnostických přístrojů, kontrastních látek, analytických nástrojů, aplikací fyzikální terapie a vozidel pro dodávku léků.

Program rozpracovává typy, charakteristiky, aplikace in vivo a in vitro a potenciály nanotoolů jako diagnostických činidel nebo biomarkerů při zobrazování rakoviny, neurofyziologických poruch, zobrazování očí a zobrazování kardiovaskulárních onemocnění.... [-]

Řecko Athény
Kontaktuj školu
Angličtina
10 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině