Filter
Certificate
Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Certifikát, který je vzdělávací program, který nabízí mnoho vysokých škol a univerzit, může pomoci studentům získat větší schopnosti a zkušenosti ve svém stávajícím profesní oblasti. Mnoho programů jsou krátké a lze je obvykle dokončena v tak málo, jak jeden rok.

Lékaři jsou lékaři, kteří používají lékařské nástroje k určení problémových oblastí jejich pacientů, opravují špatně fungující oblasti těla a odstraňují škodlivé struktury. Výcvikové programy chirurgů učí praktické lékaře bezpečně a efektivně používat chirurgické nástroje.

Nakládání s veřejnými vysokými školami je daleko od optimální volbou. Soukromé školy poskytují mnohem lepší pomoc při vašich zkušeností distančního vzdělávání. Některé on-line univerzity čerpá učitele a studenty na velké vzdálenosti z celého světa. To výrazně zvyšuje rozmanitost v distanční výuce a vytváří náročné rozhovor mezi těmi, kdo z velmi odlišných komunit, regionů a vzdálených kultur.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Chirurgie, Dálkové

E-Learning University of Athens

Cílem tohoto e-learningového programu je představit účastníky v oblasti nanodiagnostiky a nanochirurgie. ... [+]

Použití nanotechnologie v oblasti zdravotnických věd vyvolalo nové a velmi slibné aplikace v oblasti diagnostiky a invazivní terapie lidských onemocnění.

Vývoj nových nástrojů se zlepšenými zobrazovacími vlastnostmi by vedl k včasné identifikaci onemocnění. Imagingové nanotooly umožňují vizualizovat tumory pomocí neinvazivních i intraoperačních zobrazovacích přístupů.

Integrace nanotoolů s biologií vedla k vývoji diagnostických přístrojů, kontrastních látek, analytických nástrojů, aplikací fyzikální terapie a vozidel pro dodávku léků.

Program rozpracovává typy, charakteristiky, aplikace in vivo a in vitro a potenciály nanotoolů jako diagnostických činidel nebo biomarkerů při zobrazování rakoviny, neurofyziologických poruch, zobrazování očí a zobrazování kardiovaskulárních onemocnění.... [-]

Řecko Athény
Kontaktuj školu
Angličtina
10 týdny
Online forma
Přečtěte si více v češtině